Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vetřelcovy písemné výtvory
#1
Jinak se nebojte tvorbu ohodnotit nebo kritizovat a v nejhorším případě i pochválit  Ajsmug 

ČERVENÁ=NA VYŽÁDÁNÍ
MODRÁ=VOLNÁ

KATEGORIE:
Jednodílné
Kapitolové
Gore
Násilí
Krev
Romantika
Non-Pony
Ze života
Horor

PŘÍBĚHY:
Příběhy vojáka Sky Rushera (Pozastavený projekt) [Násilí, Kapitolové]
Vyloupení banky v Manehatonu [Gore, Násilí, Krev]
Seznámeni za Vánoc [Kapitolové, Romantika]
Na pochodu peklem [jednodílné?, násilí, Non-pony]
Deník brigádníka  [Kapitolové, Non-Pony, Ze života, humor]


BÁSNĚ:
Pro Hanku
Solárie a Luna
Ve škole
Bezcitnost
Třicet-čtyřka
Czequestrie 2017
Ta pravá
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#2
První obvyklá chybka - dokument v google docs musíš nejprve zpřístupnit ostatním (někde nahoře vpravo je možnost sdílení. Zadej - všem, kdo mají odkaz a hoď ho sem Pinkiesmile )

EDIT: Hypertextové odkazy jsou jednoduché - v editoru s plnýma úpravama (tzn. ne ten rychlá odpověď) máš hypertextový odkaz, klikneš a on ti řekne, že tam máš zadat odkaz a pak název, jaký se má zobrazovat a je to Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#3
Frolda: Děkuji za upozornění Twilightblush
OPRAVENO
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#4
Takže hypertextový odkaz přidán a trochu upraveno Twilightblush

Jinak pro ty kdo to četli. Máte nějáké tipy nebo jste našli nějákou gramatickou chybu?
Děkuji, prokud se někdo ozve
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#5
Přídán 2. den a makám na dalším Twilightblush
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#6
POZOR POZOR!
Pro zájemce této povídky jsem se rozhodl uspořádat takové...no zařazení do povídky.
Kdo by měl zájem, tak mi může poslat své OC (vzhled a povahu), které v povídce své místo. Zohledněte prosím to, že ho zařadím do družstvu ke Sky Rusherovi a Rezovi. To znamená, že budou bojovat primárně ve vzduchu a ne na zemi. S problémy typu Pozemský poník nelítá jsem obeznámen a problém jsem vyřešil (letadla).
Co přijímám: OCčka (jakákoli). OC může být pegas, unicorn a pozemní poník.
Kolik: 6 (zatím)
Podrobněji ještě napíši zítra do úvodního příspěvku. Zájemci se prosím ozvěte do příspěvků a OCčko pošlete přes sz a nebo na email (na vyžádání).
Děkuji za pozornost Twilightsmile
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#7
To zní jako hodně dobrý nápad. Neměl jsem ještě potěšení si tvou povídku přečíst, protože jsem v jednom kole a bez internetu kdy na něm jsem jen náhodou se to čte také špatně, ale zítra mám volný den, tak proč si nezajít někam do obchodního centra na wifi free a něco si nepřečíst Rainbowlaugh
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
#8
Je to dobré, ale může to být ještě lepší. Zatím to utíká moc rychle. Někde by to chtělo možná prodloužit a třeba více rozvést. K příběhu se zatím moc nevyjádřím, vypadá to na delší povídku a ze dvou kratičkých záznamů se toho moc nedozvíme. Chtělo by to možná také rozvést myšlenkové pochody hlavní postavy. Protože mi to zatím přide, že jen informuje o všem co se kolem něj děje ale nějak to nekomentuje. Je to takové neosobní, jen jako výčet okolí.

Na to z jakých poměrů pochází se mi zdá, že jej neudivují věci které by měli, nebo spíš, že je docela apatický. No, je pravda že je to deník a tím by se pár věcí vysvětlovalo, ale zdá se mi to prostě takové strohé. Není to špatné, takže proč to nečíst dál a těšit se na zápletku, ale chtělo by to prostě víc oživit.


Ps[spoiler: : nezapomínej na zdejší pravidla. Ano, k válce patří smrt, poprava zrádců a tak, ale nedoporučuji zabíhat nějak do detailů. To by potom dopadnou špatně. A také by se tedy hodilo upozornění, že povídka může ukazovat drastičtější obrazy. Vybral jsi si těžké téma na to, aby splňovalo pravidla tohohle fóra. To mi můžeš věřit.]
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
#9
Zatím se mi nikdo neozval ohledně možnosti zařazení do příběhu. Pokud má někdo stále zájem, tak proč ne Twilightblush
Rwakk: Děkuji ti za tipy. Snažím se to napsat, jak nejlépe dovedu. Ale je to taky moje vůbec 1. povídka, kterou jsem někde uveřejnil. A jak jsi již psal. Je to deník, takže to by dosti vysvětlovalo. Ale mohu se pokusit do povídky trocha více dát city Sky Rushera. Což se mi doufám povede.
Jinak jsem to sice nikde až na příběh nezveřejňoval, ale Sky Rusher sloužil u policie. Předtím ještě trochu na vojně, takže proto ho hodně věcí neudivuje. Ale máš pravdu, že pocity jsem do povídky dával asi docela málo...
Jinak ještě nevím, jestli teda svou povídku můžu dát sem na fórum, když jsi mi psal, že tam je i nevhodný obsah. Mám tedy k povídce nějak zapsat (na fórum) i to, že není pro slabší povahy a vyskytuje se tam krev, zabíjení a spol.?
V povídce už se vyskytne 1. zápletka, která trochu oživí příběh. Ta se vyskytne v další vydané části.
Tam jsem se už trochu pokusil zařadit ty pocity, ale asi by to ještě potřebovalo dopylovat. Twilightblush
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#10
No, ono stačí si přečíst pravidla v této sekci a podle toho postupovat. Pokud by nesplňovala nějaké pravidlo, tak doporučuji ji vydávat na vyžádání.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)