Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party - UBYTOVÁNÍ
#41
Tiež mám už ubytovanie zabezpečené Pinkiesmile

Odoslané z Redmi 3S

Odpovědět
#42
@noopyn: jj, u Honzdira pokud se dobře pamatuju
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#43
Menší upozornění pro ty, kteří budou spát v bytě na ul. U křížku. V neděli v 9:00 přijedou stěhováci naložit zbytek nábytku, který mi ještě zůstává v bytě, takže budu muset rozmontovávat postel i gauč nejpozději v 8:30 a poté pojedu se stěhováky do nového bytu.

Nicméně od 18. budou mít byt v pronájmu Iluzon s Bleskem a věřím, že vás nebudou chtít okamžitě deportovat Rainbowlaugh, jen ten brzký budíček bude ráno trošku nepříjemný Unsuresweetie.
Odpovědět
#44
Ahoj, vím, že je to hodně last minute (ještě před hodinou jsme nevěděli, jestli opravdu můžeme jet), ale našla by se u někoho dvě místa So-Ne?
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#45
u nas rozhodně Cwossie
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#46
U nás taktéž
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#47
Vyřízeno, děkuji! Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)