Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2017
#81
UPDATE
ahoj všichni tak to se mnou vypadá bledě asi nikam nepojedu protože nemam lístky na ffko kvuli slepímu střevu  Pinkiesad2 nemužu na přípravy ani na službu takže pokud by nějakej staffak mi nepořídil volnásky tak hold až v léte se uvidíme Twilightoops
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#82
!!! ZMĚNA MÍSTNOSTI !!!

Díky naší nadprůměrné návštěvnosti letos dostaneme opět velkou třídu.

Zamiřte tedy rovnou do druhého patra a místnosti číslo 21!
Odpovědět
#83
Ouky douky 21 oko bere Pinkiesmile těším se už na vás Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#84
Hlavně nezapomenout, že už je to tento týden Pinkiesmile
Odpovědět
#85
A Přece jen pojedu Pinkiehappy
nakonec týden před začátkem Pragoffestu se 2 ponici postarali o to že vás a celí pragoffest krom čtvrtka uvidím,
protože volňasky se našli a jsme rad že když už z toho nebudu mít žadní prachy tak si aspoń porádně jednou užiju program Pinkiesmile
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#86
Za 48 hodin začíná PGF

Matně si vzpomínám, že na PGF před 4 roky zpátky jsme měli v programu "postavte si snowponyho". Zatím to vypadá. že na to letos konečně budou podmínky.
Odpovědět
#87
Intrix: Běž do háje...

Ale jo, celkem to jde. Valná většina práce je hotová a půlka věcí už je v autě. Takže zbývá jen dojít na nákup, připravit přednášky, poslat upravený program, vyspat se a vyléčit rýmičku.

Což mi tak připomíná:
ZMĚNA PROGRAMU

V sobotu od čtyř nebude přednášet Dex o Ambientu, ale já o tom Jak se dělá (Poní)con. A výtvarný workshop nepovede Frolda, ale Antošík. Změny se v Amberu i PDF/XLS programu projeví snad velmi brzy.
Odpovědět
#88
Nezapomeňte, že letos bude Modrá škola otevřena až v šest večer! Tudíž pokud nechcete mrznout před vchodem ve frontě, přijďte nejdříve tak v půl sedmé.
Odpovědět
#89
Cus bus,

na PGFku budu mit navic par sal z prvniho testovaciho produkcniho batche:

Predni a zadni strana v dolni sekci obrazku.
[Obrázek: Sala_zpsdu3haboh.jpg]

Byl by o ne zajem? Mam je sebou tahnout? Byli by za ~350Kc a ted jsou docela silny mrazy, takze se to hodi. Krom funkce saly jsou tez pouzitelne na dekoraci -> Rozmery: 150 cm na 16cm, strapce na obou koncich cerveno modro bile.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#90
omg to chci Pinkiesmile ale budu si muset pockat, ted nemam dost bitu Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)