Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herní koutek aneb všeobecná herní diskuze
#1
Dost možná to znáte. Hrajete nějakou hru, líbí se vám, a tak se o ni chcete tady na Bronies podělit. A máte dvě možnosti- napsat do mrtvého vlákna, nebo založit nové ( taky už v tu chvíli technicky mrtvé) Nebo se chcete zeptat na názor na nějaké téma. Což je taky obtížné.
Teď už není. Tohle vlákno totiž bude určené přesně pro tohle. Copak je fér, aby filmy a knihy měli zde něco takového ale hry ne? Rainbowlaugh
Ještě bych rád poprosil o jedno- žádně zbytečné hádky typu- LoL vs Dota, Overwatch a TF2 atd... ano?
Enjoy
Odpovědět
#2
Jeee super takže aktuálně hraji Darkorbit ano někdo řekne že je to kravina ale prostě to hraji tak kdo taky tak napište. Pinkiesmile
Odpovědět
#3
Tadys - jé, to si pamatuju Pinkiesmile cca před 3 lety jsem to hrávala s bratrem, a zase tak špatná hra to neni
Odpovědět
#4
Nedávno sem po cca 5 letech nainstaloval Starcrafta BW a připomněl si staré časy, kdy sem to hrával skoro 24/7. Tak mě napadá, nechce si to někdo se mnou občas zahrát? A k tomu si též stahuju Warcrafta 3 TFT, to budou zas propařené Vánoce. Pinkiecrazy
Odpovědět
#5
Zdar! Pinkiesmile

Nevím, kam jinam to dát, tak to nechám prostě tady.
Jak určitě víte, vyšla oficiální stolní RPG hra My Little Pony: Tails of Equestria!

Mám tady recenzi Pinkiesmile
http://www.gediman.cz/seznamclanku.php?v...-equestria
Care for a diamond? RRROAAARRRR
Odpovědět
#6
Momentálně dost ujíždím na This war of Mine (hraju bez Cheat enginu Rainbowlaugh )
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#7
This war of mine je pěkná hra. Velice se mi líbí změna pohledu na válku. Ve válce byl "hrdina" ten kterému nevadilo si zašpinit ruce. Ale zpátky ke hře. Popravdě se mi nikdy nepodařilo se dostat nějak daleko. Vždy sem najednou přišel o jídlo a neměl jsem kde najít další.

Jinak osobně doporučuji Insurgency, dark souls sérii(pokud vám nevadí trocha špatné optimalizace a neintuitivní ovládání) a I am alive. To poslední je dost neznámá hra ale myslím si že stojí za to(také trochu neintuitivní ovládání).
Odpovědět
#8
This war of Mine je doopravdy celkem těžká survival hra z pohledu civilistů, kteří se snaží přežít do příměří ve městě a nebo můžou nově zdrhnout dříve, než skončí potyčky a armáda obnoví pořádek. První dny jsou docela těžké.
Tipy z mé strany pro hru:
1. Den: Postel, dílna, sporák, montážní stůl (tam se vyrábí
2. Den: 2. Postel, rádio
3. Den: Nůž (alespoň jeden)
4.-5. Den: Zabarikádujte se (potřebujete vylepšit dílnu)

Při prvním vstupu do nějaké oblasti doporučuji otevřít všechny zamčené místnosti (páčidlo/lockpick), odhrnout všechny hromady suti (lopata) a přeřezat všechny mříže (pilka). Potom pokud chcete se můžete zabývat sekerou a rozsekat nábytek v oblasti, do které v noci jdete. AŤ TY NÁSTROJE NEMUSÍTE TAHAT POTOM! ZABÍRAJÍ ZBYTEČNÉ MÍSTO PRO LOOT!

Vždy mějte alespoň jednoho člověka na stráži, dokud nebudete mít dveře opatřené alarmem. Pro každého alespoň jednu zbraň! (nůž je OP!) Své lidi nechte hladovět do statusu "velmi hladový", pak je nakrmte, aby byli jen hladoví (nic jim to neudělá a šetříte jídlem). Spěte přes den! Postavte si alespoň dvě pasti na krysy a jednu zahrádku a kolektor vody (ať máte z čeho vařit polívky). Když přijde obchodník, vyměňte s ním věci (měňte hlavně dřevo, protože je levné a stakuje se v inventáři po dvou). V zimě cena dřeva roste! Pokud máte pilu, rozsekejte doma všechen nábytek, protože k ničemu jinému není a získáte volné místo pro stavby. Poslouchejte rádio, aby jste zůstali informováni o situaci ve městě (ano je to důležité).

Pokud to není nutné, nezabíjejte civilisty! Získáte tím špatnou morálku. Zabití vojáků, sniperů a banditů vám spíše morálku zvedne. Používejte stealth! Útočte zezadu a potichu (nůž!!!). Nemá cenu se pouštět do přímých konfliktů (většinou to končí smrtí/raněním vašeho průzkumníka). Pomáhejte ostatním, protože se vám to později vrátí.

Toť zatím vše k This war of Mine Twilightsmile
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#9
Vlákno presunuté do správnej sekcie.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)