Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyonysina magická galerie
#1
Heya všichni!  Twilightsmile
Už nějaký ten čas kreslím a ráda bych se o to podělila s více lidma než jen se svým blízkým okolím. Kreslím abych se odreagovala a vyjádřila svoje pocity. Nejraději kreslím Princeznu Lunu a svoje oc (kterých je okolo 50  Twilightblush ).  K tvorbě používám hlavně papír ikdyž někdy využívám počítač, hlavně kvůli barvám které mi na papíře moc nejdou  Ajbemused Používám myš ale jednou jsem měla půjčený tablet a doufám, že dostanu vlastní protože mě to hodně bavilo a chtěla by jsem se v digitální tvorbě zlepšit. 

Zde můj deviantart: http://dyonys97.deviantart.com/

Malá Lunička
   


Moje OC Victory Star jako duch na Halloween
   

Applejack
   
Odpovědět
#2
Ahoj, vítám tě ve tvůrčí sekci a jsem rád, že ses s námi rozhodla podělit o své práce. Twilightsmile

Na začátky to není špatné, a zvláště, pokud jsi to kreslila myší. Jsem moc zvědavý, kam se to bude vyvíjet dál. Jestliže tě kreslení baví a dokážeš jím vyjadřovat své pocity a dojmy, pak máš určitě nakročeno k velice zajímavým pokrokům. Kresli kresli, chci vidět více! Ajsmug
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#3
Aw děkuji Twilightsmile no ta Lunička a Victory Star jsou propůjčeným tabletem Pinkiehappy pokud si koukal na můj DA tak tam mám Lunu ve zbroji udělanou myší, to byl pro mě takovej největší challenge Pinkiehappy
Odpovědět
#4
Musím říct, že zvládnout takovýhle lineart myší (protože když už, tak se používají nástroje na dělání rovných čar myší), to o něčem vypovídá. (V kladném slova smyslu Rainbowlaugh ) Fakt mě zajímá, co bys dokázala s tabletem. Twilightsmile

PS: Nauč mě, jak kreslit klobouk Applejack! Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#5
Děkuji za pochvalu Rainbowlaugh no doufám, že vlastní tablet budu mít už brzo Pinkiehappy
Ps: klíďo píďo Pinkiehappy
Odpovědět
#6
Tak po dlouhý době sem zase něco přidám  Pinkiehappy

Luna/Nightmare Moon

   

Oplatka a Pilznerka (maskoti srazů) 

   

Chibi Night Chaser (moje oc)

   
Odpovědět
#7
Oplatka a Pilznerka Rainbowlaugh jinak napad s kartou je super Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#8
Oplatka je moje a Pilznerku vytvořil Wander Fox  Pinkiehappy  a na tu kartu me inspirovala písnička "You are the moon" od Hush Sound  Twilightsmile
Odpovědět
#9
Wow, prohlídla jsem si tvůj DA a nemůžu uvěřit že ta Luna byla nakreslena myší. Fakt nádhera, já bych myší nenakreslila ani hlavu poníka Pinkiehappy Hodně se mi ještě líbí obrázek s tou Lunou a Nightmare Moon! Twilightsmile
Trollestia
Odpovědět
#10
Děkuji za pochvalu ale ta Luna s NM byly kreslený tabletem  Twilightblush poslední obrázek kreslený myší, co mám na DA je tuten http://dyonys97.deviantart.com/art/Sapph...-651209236
Zbytek je už kreslený tabletem  Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)