Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
#21
oh yeah! Ajsmug Ajsmug Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#22
Ač tedy jinak se datum kříží s Natsuconem tak...Určitě si tohle nenechám ujít a dám přednost Czequestrii Pinkiesmile
Takže se mnou počítejte!
.....
Bude nějaký kreslící workshop? Rainbowlaugh
Odpovědět
#23
WEEEEEY!
Odpovědět
#24
Oh yes, there will be.....Moně Pinkiecrazy


Odpovědět
#25
Jestli bude Moně, bude i Raině Pinkiehappy
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
#26
ja myslim ze kratsi bude vyjmenovat, kdo tam nebude Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#27
. . . . . YAY
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
#28
Založil jsem téma na bronies.de o Czequestrii 2017 Rainbowkiss
https://www.bronies.de/showthread.php?tid=26032
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#29
Pokud vím, tak tuhle PR prezentaci na zahraničních webech si dělají orgové sami (resp. Melgarh tuším). Raději bude lépe konzultovat s nimi.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#30
Jj uz jsem mu napsal - prosim nesirte CZQ info takovymto zpusobem, vysledek je pak negativni a nemuzeme aktualizovat vlakno sami s nejnovejsim infem a vytvaret hype. Proste to ve vysledku cele Czequestrii skodi...
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)