Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
Prosím vás. Jsem jen člověk a v hospodě jsem zapomněl kapesník khaki barvy a svou plyšovou Dashie Fluttercry
Neviděl a neposbíral to někdo? Jestli ano a zítra mi to předá, tak...budu takovému člověku velice vděčný a má u mně kofolu a nebo jakékoli pití

Byl jsem u stolu na kraji pod oknama úplně na zdi a následně venku na rampě na pravé straně v trávě. Prosím najděte to, jinak já se zblázním Fluttercry
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Wink 
Děkuji Rainbow Dash, že po celou dobu LARP zajistila dobré počasí a bouřku odložila až na pozdní večerní hodinu. Rainbowdetermined2
Odpovědět
LARP byl skvělý, akorát se asi nepočítalo, že lidi na konec půjdou zkratkou strništěm přes pole. Rainbowlaugh

BTW servírka mi při placení mých 5 piv říkala, že u stolu, kde jsme prvně seděli, že tam byla nějaká meny k zaplacení. Poněvadž už jsem potom nedával moc pozor, tak nevím, jestli to bylo vyřešeno nebo ne (nebo zda-li to byl omyl).
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Jestli někdo bydlí poblíž, nemohl by se tam prosím zítra stavit, když ne dneska? Prosím, kdokoli
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
No... nevím zda tady nějak neřádí Discord, ale dneska se mi rozbil mobil - bude i hůř...?
Odpovědět
Jita32: To zcela určitě - mně se rozbil taky a pak ještě i záložní Rainbowlaugh
Odpovědět
Když už se zítra neukážu (pracovní povinosti), ráda bych přidala mé krátké a vysoce subjektivní review letošní Czequestrie.

První CZQ byla příjemná oťukávačka toho, co je vůbec možné. Druhá byla jízdou na plné pecky a tato třetí jakoby dospěla. Zachovala si v duchu fandomu příjemnou přátelskou atmosféru a profesionalitou organizace vysoce povýšila.

Celému organizačnímu týmu tleskám za dobře odvedenou práci na CZQ, díky které se na jedno místo sejdou lidé, které mám velmi ráda Pinkiesmile.
Odpovědět
Příště by mohl být dobrý nápad dát informace o společné fotce do conguide Pinkiesmile
Meow?
Odpovědět
Připomínám, že mít vlastní církev, Jamis by mohl oddávat… Ajsmug
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
Czequestria. It's hattening.
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)