Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníkovské RPG naživo (Praha)
#1
[Obrázek: my-little-pony-role-playing-rpg.png]

Ahoj lidi/zvířata,
kamarád si pořídil oficiální knihu My Little Pony RPG, chtěl by si ho zahrát a nabízí že by dělal game mastera; jenom mu scházej hráči. A tak se chci zeptat, jestli by někdo měl zájem si připojit.

Nejspíš by to byla jednorázovka nebo krátký dobrodružství, asi přes net bysme si dopředu vybrali svoje postavy a pak začali rovnou akcí. Nějakej žánr, zaměření by se taky dohodlo podle zájmu. Já v tomhle systému ještě nehrál, ale i podle recenzí na RPG.net je prej hodně dobrej, jednoduchej, a poníkovskej :-)

Kdo vůbec neví o co jde, tak doporučuju se podívat na díl Dungeons & Discords. A kdo ví, tak taky doporučuju :-)

Doodle pro výběr termínu
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#2
ja bych si zahral Pinkiesmile a Viol taky nejaky vikend...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#3
Jo, vlastně teď už by šel i víkend, jen možná bude těžší najít takovej, kdy maj všichni volno. Takhle už bysme byli tři hráči + gm, to už by se dalo.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#4
ja myslim ze někdo se ještě prida, napisu siruMichaelovi, jednou sme se s nim v Geekarne bavili ze bysme dali DrD...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#5
Hmm, nikdy jsem myslím opravdové DnD nehrál, možná bych se taky přidal.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#6
Já bych do toho rozhodně rád šel!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#7
Musí být pořád všechno tak daleko jen v Praze Fluttercry
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#8
Derpy blob!

Záleží na tom, který víkend, ale uvažovala bych v takovém případě o cestě do Prahy.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#9
Určite áno Pinkiesmile

Teda pozerám, že už je dosť ľudí interested (a asi ešte dosť ľudí bude), ale ak je kapacita hráčov dosť vysoká, rád sa pridám.
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#10
Že nás bude tolik jsem ani nedoufal, takže tohle už bude na doodle - Doodle pro akci zde! - pište se, prosím.
Dá se hrát i v takovejch šesti. A mám obavu, že v jeden den se všichni nesejdem, takže to bude míň. Teoreticky by se to dalo i rozložit na dvě hry se dvěma skupinama; uvidíme jak to bude vycházet.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)