Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníkovské RPG naživo (Praha)
#11
Od kolika do kolika to cca plánuješ?
A nešlo by to někdy i přes týden večer?
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#12
keby je to tento piatok/sobotu, veľmi rád sa pridám
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
#13
Večer v tejdnu by to šlo taky, jen na začátku všichni chtěli o víkendu ;-) To by potenciálně mohla bejt ta druhá skupina.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#14
Zdar, já jsem ten gamemaster s MLP RPG hrou Pinkiesmile

Pravidla jsou opravdu jednoduchá, koneckonců o hře si můžete přečíst u mě na webu.
http://www.gediman.cz/seznamclanku.php?v...-equestria

Takže otázkou zůstává jen zápletka či spíš její styl. Jako gamemaster mám zkušenosti s bojovým dobrodružstvím, s komedií vůbec, naštěstí v MLP:FiM se vyskytuje i nějaký ten boj.

A nebo můžeme dát sandbox, tedy že zápletku vytvoříme nějak za pochodu.


Víkendy jsou za mě v pohodě, i když ideálnější jsou soboty.
Care for a diamond? RRROAAARRRR
Odpovědět
#15
Bezva, v tom případě dávám datum hry na 17. 6. Jestli nemáte nic proti, tak bych to dal u mě v bytě (u Anděla). A nebo jestli nemáte nějaký úžasnější místo :-)

Jak to vidíte časově? Sejdem se po obědě? Mohli bysme zajít společně na jídlo s těma, co nemaj něco jinýho, a pak rovnou začít hrát.

A jakej styl? Loren Faust tenkrát vytvořila pro poníky celkem klasickej D&Dčkovej svět, tak bysme mohli dát klasický dobrodružtví, kde dělaj blbosti, dostávaj se do průšvihů, odhalujou tajemný tajemství, potkávaj starý přátele i nepřátele, a vrhaj se neohroženě do jeskyní záporáků. Klidně jako sandbox, kam se házej háčky na jednotlivý postavy.

Co řikáte?
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#16
Myslím, že 17 by bylo fajn, nevím, že bych něco měl. Časově se přizpůsobím, a preferenci stylu nemám.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#17
Pakliže to bude hostovat Zmok, tak výběr času je na něm Pinkiesmile
Promyslím nějaké příběhové zvraty. A taky asi udělám nějaký víc print-friendly character sheet...


Btw, zatím si můžete vymyslet postavy, alespoň background. Systémově to pořešíme až na místě.
Care for a diamond? RRROAAARRRR
Odpovědět
#18
Bohužel, v tuto dobu jsem v Paříži. Ale rád dorazím na nějakou další session!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#19
Tak trochu doufám, že by se mohlo podařit rozjet nějaký pravidelnější rpgčkový srazy. Třeba by to nemusely bejt jen poníci. No uvidíme jak to dopadne :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#20
@Zmok: ad pravidelné srazy...  třeba jeden nonpony RPG sraz i dnes v naší kuchyni už od rána a myslím stále běží Rainbowlaugh (neúčastním se osobně, mám fůru úkolů)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)