Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký brněnský sraz 2017
#51
Iluzon: No, vida, jedeme stejným Rainbowlaugh
Odpovědět
#52
Je přihláška nějak závazná? Aneb když se přihlásím, tak už musím přijít i kdyby byl konec světa?

Ráda bych na sraz přišla, ale stále nevím jestli budu moct dorazit :/
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
#53
Přihláška by měla být závazná, ale pokud se přihlásíš a nevyjde ti to, nic se nestane.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep. 
You're...going to LOVE ME! 
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!


Odpovědět
#54
Informace k Cestě Křížem Krážem

Cesta bude dlouhá asi 12,5 Km, čas vychází cca na 5 hodin. Čeká vás poznávací cesta Brnem, doporučuji celodenní brněnskou jízdenku na MHD, cesta bude v určitých pasážích i trošku náročnější, ale není zase náročná až moc. Od hotelu Grand se plánuje přesun ke katedrále sv. Petra a Pavla, kde proběhne rozdělení do týmů, pokud někdo nestihnete dorazit, tak zavolejte na moje telefonní číslo, které je uvedené ve hlavním příspěvku. Doufám že si cestu užijete, podrobné informace se dozvíte na místě.

Doporučená výbava: deštník nebo pláštěnka, teplé oblečení a pohodlné boty.
Odkazy na kterých najdete mě a moji starou tvorbu:
Youtube
Facebook
Steam

Twilightsmile Láska a přátelství je nejdůležitější věc na celém světě. Twilightsmile 
Odpovědět
#55
Již OffTopic (překlep v sobotním programu):
Drazí organizátoři, bije mi to dlouho do očí, držel jsem se, abych to nekomentoval, ale po posledním příspěvku od Failovače už to sem musím napsat - všude máte uveden výraz Křížen Krážem (ano, v nadpisech, nejde si toho nevšimnout). Přitom v přihlašovacím formuláři na Doodlu máte napsáno, cituji: "Zúčastníte se cesty Brnem křížem krážem?" - Domnívám se, že "křížem krážem" je správně a tak jste to i mysleli, jako "skrznaskrz"...

Takže výraz "křížen krážem" je chyba, které jste si nevšimli, a potom to tedy vypadá v těch nadpisech opravdu bizarně, anebo to je záměrně název pro cestu Brnem? Pokud je to záměrně, co nás v sobotu čeká?  Rainbowderp

Určitě to muselo zarazit i někoho jiného...  Facehoof

[spoiler: Uff, to se mi ulevilo. Rainbowwild]
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
#56
Bylo to tam záměrně, dobře opraveno, omlouvám se jestli s tím měl někdo problém.
Odkazy na kterých najdete mě a moji starou tvorbu:
Youtube
Facebook
Steam

Twilightsmile Láska a přátelství je nejdůležitější věc na celém světě. Twilightsmile 
Odpovědět
#57
@TheBlackie: Takový byl plán, bohužel, už zbývají jen drahé lístky. Tudíž pojedeme autem.

Pokud by se někdo rád přidal, máme dvě volná místa.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#58
Jedna vlezlá otázka ode mne: koiik z těch 12,5 km je k cestování čistě pěšky, tedy bez možnosti využití MHD? Stačí na destíky %.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#59
Odpověď posílám v SZ.
Odkazy na kterých najdete mě a moji starou tvorbu:
Youtube
Facebook
Steam

Twilightsmile Láska a přátelství je nejdůležitější věc na celém světě. Twilightsmile 
Odpovědět
#60
Našel jsem velmi zajímavou poznámku k celodenní jízdence za 90Kč na MHD.

V nepracovních dnech mohou navíc s jedinou jednodenní jízdenkou společně cestovat až dvě dospělé osoby starší 15 let s maximálně třemi dětmi do 15 let (tj. do dne, který předchází dni 15. narozenin).
(viz. zde https://www.idsjmk.cz/turisticka.aspx)

Obdobně je to napsáno i v odkazovaném ceníku:
*C základní 24h jízdenka platí v nepracovních dnech pro společnou cestu až 2 cestujících starších 15 let a 3 dětí do 15 let.


To fakt platí? Twilightsmile  Mohlo by se hodit, pokud budeme během larpu jezdit ve skupinkách. Pokud již bylo zmíněno, omlouvám se, ale ve vlákně jsem to nenašel.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)