Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2017 - slavíme již po šesté
#11
Další událost, kterou budu netrpělivě vyhlížet. Opravdu to zní lákavě... Snad se poštěstí a uvidíme se tam ^^
Odpovědět
#12
Jó, už se nesmírně těším. Loňské "coraoke" - ano stále si ještě pamatuju ten Jamisův přeřek - bylo mé první zimní karaoke. Rád na něj vzpomínám, a nejenom tím, že to také byla má první akce festivalového rázu, na které jsem staffoval - úžasná srdeční záležitost, báječná atmosféra... Doufám, že budu mít volno, pokud ne, tak si to za mě pořádně užijte. Ale pokud ano... "Jednou staffák, navždy staffák," jak kdosi řekl na Czequestrii. Rainbowlaugh A já mu musím dát za pravdu. Pinkiehappy

A napadlo mě, že když někteří mají tendenci říkat informační brožuře "conguide", i když tohle není con, tak by se místo toho dalo říkat "srazguide". Derpytongue2
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
#13
Takže se mnou rozhodně počítejte Raritywink
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
#14
Už se těším.
Jen jsem zvědav, jestli stihnu udělat nějaký dárek. Moc času na přípravu už nemám (zase mě to přepadlo pozdě) a ještě mám takový neurčitý pocit, že kdybych nepřišel se svou (teď už mohu říct tradiční) ochutnávkou pečení, tak by mi to některé osoby už nikdy neodpustily Ajsmug
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#15
Určitě bych moc rád zase na Karaoke dorazil, ale nevím jestli dostanu volno v práci, ale určitě se to pokusím domluvit, protože pro mě osobně by to bylo dokonalé zakončení, akcemi nabitého, roku, kdy jsem se prakticky od června, každý měsíc, účastnil nějakého srazu a nebo conu.
Odpovědět
#16
Yup, definitivně se stavím. Twilightsmile Bude sranda. Pinkiehappy
Odpovědět
#17
Další akce s Bronies & Ponies? Pinkiegasp ,,Prodáno" Pinkiehappy
Odpovědět
#18
Tak volno zajištěno, takže se mnou na 100% počítejte. Navíc bych se chtěl přihlásit také jako staffak.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk
Odpovědět
#19
Tak tohle si nechci nechat ujít.
Odpovědět
#20
I'm in Pinkiehappy konečně pojedu i já
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)