Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máte rádi vánoční hudbu?
#1
Jen tak mě napadlo, když bronies mají hodně rádi tu happy hudbu z show, jak jste na tom s vánoční hudbou co je všude kolem nás o svátcích? Já sám ji mám rád, alespoň v prosinci je všechno o něco víc pozitivnější mezi všemi lidmi.  Twilightsmile Ale znám hodně lidí co ji nesnáší. (nebronies)
A jestli jo, postněte vaši oblíbenou Christmas hudbu.
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#2
Sám ji neposlouchám a v obchodě ji skoro nevnímám Rainbowlaugh Mám rád koledy, ale máme jakousi tradici, že je posloucháme jen na štědrý den, takže si jich taky moc neužiju Rainbowlaugh
Odpovědět
#3
https://www.irozhlas.cz/kultura/hudba/va...110716_ako
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#4
ale jo Sinatra , koledy, Last christmass Pinkiesmile pekne to naladi Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#5
Ano. Mám rád vánoční hudbu. Samozřejmě že je mnoho krásných skladeb u nás. Ale mám jednu srdcovku, která mi vhání i mráz po zádech a mám z toho úžasný pocit, když ji slyším. Jedná se o  O holy night. Pinkiesmile

Zde je několik variant, které miluji a pro mne má ta hudba až celestiální význam. Pinkiesmile

- katedrální https://www.youtube.com/watch?v=q5n6X9sUznI
- celtic woman https://www.youtube.com/watch?v=jdLc81xS1_0
- nebo od Susan Boyle kam jsem přiřadil i pár pony obrázků Pinkiesmile

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#6
Moje oblíbená "vánoční" hudba je tohle:



A tohle:

You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#7
Osobně musím říct, že vánoční písničky se mi nelíbí, ale když jsou jen industriální a slyším ty vánoční zvuky, jako jsou rolničky atd. tak mě to umí naladit do té správné vánoční pohody, kterou si rád procítím. Takže jako, dá se říct že je mám rád, ale jiným způsobem. Twilightblush  Mám je rozhodně víc rád než halloweenské písničky, protože mi, jako většině Čechů a Slováků přijdou Vánoce mnohem bližší.  Rainbowlaugh
VINYL SCRATCH

Psáno "Ambey", ale vyslovuje se to "Embí".   Ajsmug  
Odpovědět
#8
Vánoční písničky včetně koled určitě můžu Pinkiesmile jak tradiční, tak moderní (tzn. třeba Merry Christmas od Johna Lennona), tak poníkovské. Dokáží navodit tu správnou sváteční atmosféru.

Podmínkou patrně je, že nesleduju televizi, reklamy mě míjej a do míst, kde hraje vánoční hudba dokolečka (obchoďáky, supermarkety), prostě chodím jen občas a/nebo se sluchátkama. Jak tím nejsem přesycený, tak si to prostě užívám Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#9
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#10
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)