Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trackmania (Original, Nations, United, Stadium 2, Canyon, Valley, Turbo,..)
#1
Čau, hmm, všiml jsem si že tady není téma o Trackmanii Twilightsmile
Je to několik dílů závodních her, s formulama či autama kde hrajete/stavíte mapy, hraju ji od 2010 (to mi bylo 8 >,<) do teď s nějakýma přestávkama, mám koupený všechny díly, fakt jedna z nejlepších her. http://store.steampowered.com/search/?term=trackmania 
Hmm, hrával ji tady někdo, nebo furt hraje? nebo jen znáte?  Twilightblush Klidně jestli hrajete nebo by jste si chtěli tuhle Free to Play verzi zkusit se mnou tak můžete napsat Flutterryay http://store.steampowered.com/app/11020/...s_Forever/
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#2
Když vyšla uplně první TrackMania, tak jsem koupil krabicovku. Myslim že tam snad byly jen tři prostředí (poušť, sníh a rally). Pak jsem ještě pár dílů hrál, ale naposledy to byla TM Nations někdy v roce 2011 - 2012 (ještě ve škole).

Od té doby to nesleduju, nehraju i když jsem si občas říkal, že se k tomu vrátím, ale už neni tolik času hrát vše, co bych si přál a tak si vybírám to, co mě zajímá více, bohužel.

Ale jinak je to fajn hra.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#3
Tak mne sa najviac zapáčil diel TrackMania Nations ESWC. Videl som ju u spolužiaka na počítači, tak som skúsil aj ja a zapáčilo sa mi to.

Hrával som to raz za čas asi 2 roky, no potom som prešiel na Windows 8 a na tom (vlastne na každom novšom od Windows 7) to nejde, takže to už nehrám Twilightoops . Ak by niekto vedel o nejakom spôsobe (okrem reinstallu a VM), dajte vedieť Rainbowlaugh
Odpovědět
#4
@niemand
Jop taky jsem míval krabicovku těch co jsi měl, ta poušť, sníh a rally, pak i Sunrise a Sunrise Extreme jsem měl krabicovku, o Nations si nejsem jistej no, to jsem asi stáhl protože to je free to play, ale kdysi Nations nebývalo

@LordMat
Heh asi jedinej díl co jsem neměl Pinkiesmile ale je to v podstatě Nations Forever s horší grafikou, zadarmo a lidi to furt hrajou, takže si tu stejnou hru, s lepší grafikou a celkem dost lidí to furt hraje, můžeš stáhnout Flutterryay http://store.steampowered.com/app/11020/...s_Forever/ funguje na všech systémech
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#5
Heh, díky, ale myslím, že ak by som hral niečo iné ako to, tak by som si stále nahováral, že to nie je ono Rainbowlaugh
Odpovědět
#6
Heart 
Tak, otevřu znovu toto Vlákno! TrackManiu jsem hrál kdysi, kdysi (pro mně kdysi) konkrétně jsem hrál Nations Forever a potom cca. v roce 2017 jsem hrál Turbo, ale to se mi moc nelíbilo, podle mě to ztratilo své kouzlo, ani nevím proč Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)