Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kresby na každý týden
Téma na tento týden je: 

Bouře
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět
Aww ^^
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Šťastné výročí Kresbám na každý týden!  Flutterryay

Ano, opravdu už je to rok od doby, co jsem toto téma založila. A že z něj vzniklo spousty krásných maleb, kreseb a dokonce i SFM obrázek. Za ten jeden rok zde bylo celkem 53 témat. 
Všem účastníkům by jsem tímto chtěla poděkovat za jejich práci  Twilightsmile
Také bych chtěla poděkovat všem pozorovatelům a komentátorům, bez kterých by to prostě nebylo ono  Pinkiehappy


Speciální poděkování pak patří Skřivanovi, který nakreslil na 29 témat celkem 30 obrázků
Druhé speciální poděkování patří Eugenovi, který nakreslil na 24 témat celkem 30 obrázků
Třetí poděkování pak Wrenchovi, který nakreslil na 14 témat celkem 16 obrázků

A taky bych ráda poděkovala Mácamanovi za jeho milé kometáře  Ajsmug



A nové téma do dalšího roku plných malůvek je:
Jak já tvořím
Byla bych ráda, kdyby jste nakreslili sami sebe jako lidi/poníky/zvířátka/příšerky/či co všechno vás napadne, jak tvoříte svá díla do KNKT  Twilightsmile

(A kdyby někdo byl zvědavý na své skóre v KNKT tady máte tabulku)
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět
Já myslím, že poděkování patří hlavně tobě. Sice jsem ještě všechno nestihl dohnat, ale i tak, díky tobě mám nejenom nápady, ale i motivaci každý týden tvořit dál (a hlavně zkoušet i něco nového a nekreslit pořád jenom to samé). A nezapomeň do statistik počítat i sebe, vždyť jsi toho sem přidala zdaleka nejvíc. Pinkiesmile

Tak na další rok. Pinkiesmile
Odpovědět
Awww  Pinkiesad2  Moc děkuji za taková hezká slova a těším se na tvoje další obrázky  Twilightsmile
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět
Taky děkuji  Twilightblush
rád bych přispíval víc, ale u mě je to tak že jedu podle svého vlastního seznamu a projektů
i ten seznam nápadů mi nabývá rychleji než stíhám kreslit takže to je tak že "až nebudou nápady"
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Jenom 30? Krucinál, měl bych se nad sebou zamyslet. Rainbowlaugh

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
blahopreji k vyroci a tesim se na dalsi obrazky Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Téma na tento týden je:

Síla

(Omlouvám se za zpoždění)
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět
Téma na tento týden je: 

Lampiony
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)