Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
North Brony Reunion 2018
Sraz byl super  Rainbowlaugh lepší by to bylo jedině když bych neměl tu pitomou rýmičku  Applejackconfused 
...jinak souhlasím s Barpym že spaní na hromadě matrací by mohlo být častěji  Twilightblush

(ještě se teda omlouvám Jamisovi, on ví za co)
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Po včerejší dlouhé a únavné cestě jsem už neměl tolik sil zde něco napsat a tak to udělám nyní. Twilightsmile Chtěl bych všem organizátorům moc poděkovat za opravdu hodně povedený sraz. I když by se pár chybiček našlo, ale ty jsou z celkového pohledu opravdu zanedbatelné. Twilightsmile Doufám tedy, že s tím jenom tak neskončíte a že se v Ústí uvidíme, zase někdy uvidíme. Ještě jednou vám mockrát děkují.

P.S.: Připojují se k Wrenchovi a také bych se chtěl Jamisovy moc omluvit za jistou věc. Moc se ti tedy Jamisy omlouvám.
Odpovědět
My děkujeme účastníkům za účast. Díky, že jste se u nás na severu stavili a snad jste si to užili. Rainbowlaugh

Za tým vás ještě požádám o vyplnění krátké zpětné vazby. Jméno je nepovinné pole, takže pokud jsme vás s něčím moooc naštvali, můžete nám vynadat aj anonymně. Pinkiehappy

This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
Zde jsou fotky a videa ode mě.

https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Moc všem děkuji, že se u nás stavili. Pro náš organizační tým to byl sraz epických rozměrů. Za mě osobně děkuji všem co se zúčastnili a přežili karaoke výzvy smrti. Splnili jste mi jeden z mých Brony snů, tohle jsem chtěla odzkoušet už hrozně dlouho. Pokud bude zájem o příště, tak výzva bude kratší (můj krk se zpamatovává doteď) a budou i nějaké ty ceny pro všechny co se zapojí. Doufám, že vás na našem drsném severu znova všechny uvidím.
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
@Mesu Bylo mi ctí ti pomoct splnit tvůj brony sen.
Odpovědět
Sice opožděně, ale i já bych chtěla vyjádřit svůj kladný názor na tento sraz. Moc jsem si všechny dny užila, sice jsem se neúčastnila karaoke soutěže, ani jsem nehopsala na DDR, ale ta pohodová rodinná atmosféra byla všude kolem. Twilightsmile  Potkala jsem nové tváře i z jiného koutu republiky a určitě té sedmi hodinové cesty nelituji. Díky organizátorům a všem okolo.  Heart 
PS: Kdo fotil tu fotku jak já a Ambey sedíme v ZOO na hrochovi?  Facehoof



Odpovědět
Video ze srazu: http://www.fangfactory.net/2018/10/29/no...nion-2018/
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Úžasné video Fangu! Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)