Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 11 – Molt Down (S08E11)
#1
http://www.mlpinfo.cz/clanek/ceske-titul...molt-down/


Hned jak jsem viděl na začátku Spike s beďarem, tak jsem si říkal, že to nemůže být snadné, aby to byl zase jen díl o vadě na kráse, a taky, že nebyl.

Viděl jsem dospívat čarodějnici, kosatku, malého Tyranosaura a teď už i draka - můj život je kompletní Pinkiesmile


Takové milé pošťouchnutí, že kulturní zvyky jsou holt jen zvyky, a netřeba je přenášet ze společnosti do společnosti. Původně jsem čekal poučení ve stylu, že problémy se zdravím se nemají ignorovat (přecházet nemoc).

Čekal jsem, že epizoda bude jen průměrná, ale nakonec se nám i celkem líbila. Sice ta scéna z ptákem byla zbytečně moc dlouhá, ale po delší době byl v seriálu i humor, u kterého se dalo trochu zasmát.


A konečně se mnozí dočkali. Já jsem teda od té transformace čekal cokoliv, jen ne tohle (myslel jsem si, že prostě jen Spikovi udělají víc výraznější šupiny, jak je měl těsně před trasformací).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#2
my sme nemohli jak Zecora malem [spoiler: hodila savli] Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#3
YES! YES!! YES!!! All of my yes!!!!

To, na co jsem osm (skoro) sérií čekala, se konečně stalo!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)