Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2019: Ancient World
#81
Ahoj,

Hele já jsem se asi ukliknul

chtěl jsem "Patrician" ticket a omylem jsem kliknul na Citizen

je možné to nějak přehodit? - respektive mám koupit dražší a je možnost vrátit ten levnější?

díky za info
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#82
Myslím že nic neskazíš když napíšeš email o změnu na info@czskbronies.cz.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#83
@Inlustris: přesně jak píše Fang - dej vědět na uvedený e-mail a vyřešíme to.

EDIT: Příspěvek číslo 3500 Flutterryay
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#84
Díky za info, mail jsem poslal
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#85
Díky za urychlené vrácení peněz. Už jsem objednal správnou vstupenku
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#86

Cosplay je zábava – přidejte se!


Cosplay (v češtině trochu krkolomně “kostýmová hra”) je tradiční součástí všech fanouškovských conů, Czequestrii nevyjímaje. Pokud uvažujete o tom, že byste si vytvořili kostým své oblíbené postavy, neváhejte, i když jste cosplay nikdy předtím nezkoušeli –   je to skvělá zábava, Pinkie promise  Pinkiesmile

Podporujeme kostýmy i jen pro zábavu, takže se nikdo nemusí obávat ukázat se společně se zkušenými cosplayery – každý nějak začínal a Czequestria je skvělá příležitost, takže pokud vás cosplay byť jen trochu láká, přihlaste se do cosplay přehlídky a užijte si zábavu na plné obrátky Twilightsmile

Podrobné informace na webu https://www.czequestria.cz/cosplay-prehlidka/
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#87

ILLUMNATION – hudba, jež mění temnotu na světlo
[Obrázek: ILLUMNATION_Czequestria2019_bg-768x540.png]



Fanouškovská hudba je nedílnou součástí brony fandomu. Ať už jde o originální písně či remixy všeho druhu, hudebníci všech žánrů tvoří texty a melodie, které publikum žíznící po písních s nadšením přijímá. Je nám proto ctí oznámit, že na Czequestrii 2019 dorazí další hudebníci!

ILLUMNATION je dark-folková kapela založená koncem roku 2015. Zpočátku sólový projekt Velvet R. Wings (zpěv, harfa, flétna, skladatelka a vedení) se rychle stal duem, když se přidal Andy Feelin (basová kytara), a od té doby společně vystoupili na mnoha koncertech u příležitosti brony srazů, conů a dalších festivalů.

Tentokrát se k nim na Czequestrii připojí Soul Strings (akustická kytara) a společně vystoupí na koncertě v sobotu večer. Jejich hudba se vám může zdát jako světlo zářící v temnotě, vzbuzující skryté emoce, jež k vám doletí na křídlech stínů.

Vřele je přivítejte a užijte si jejich hudbu!


Grafiku vytvořila Light, korekci stínů provedla Cwossie a do digitální podoby převedl WanderFox.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#88
sounds good uz mam hype moooc Pinkiecrazy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#89

Staffování otevřeno pro všechny
[Obrázek: Libuse_info_2019.png]



Chcete se připojit k týmu pomocníků na letošní Czequestrii a přispět ke společnému úsilí, které učiní celý con jedinečným zážitkem pro všechny zúčastněné?

Nezáleží na tom, zda je to poprvé, co se chcete k týmu přidat, nebo jste již zkušení pomocníci – jsme rádi, že máte zájem a těšíme se, až vás přivítáme v našich řadách!

Jako člen týmu pomocníků (označovaným také anglicismem “tým staffáků”) máte zdarma Citizen vstup na celou akci (včetně LARPu), unikátní Czequestria tričko a náš nehynoucí vděk za pomoc s uskutečněním další Czequestrie!




Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#90

Ubytování - sólo i společně a pár tipů


Přidali jsme na web pár tipů na cenově dostupné ubytování nedaleko místa conání.

A protože ve více lidech vychází ubytování obvykle levněji než sólo, přidali jsme i nový kanál, kde se můžete podívat po spolubydlících - samozřejmě můžete psát i sem, pro některé okruhy návštěvníků je to ale dost nepraktické.

Takže... ke kontaktu s ostatními návštěvníky Czequestrie je nyní k dispozici Discord server, kde se můžete pooohledénout nejen po společném ubytování, dopravě, ale třeba zkouknout, kde se koná jaká pre- či afterparty, či se pochlubit záběry z Czequestrie samotné.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)