Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promítání finále 8. sezóny + sraz
#1
Už jen kousek zbývá, už se to blíží...

V některých státech sice již bylo finále odvysíláno, pokud ale patříte mezi spoustu těch, kteří si počkají na záznam ve vysoké kvalitě nebo prostě nechcete řešit spoilery, tak stejně jako mnozí další čekáte "klasický vysílací čas" finále 8. sezóny MLP:FiM.

[Obrázek: movie_night_wallpaper_by_doublewbrothers-d66dnkm.jpg]
(art link)

Už nějakou dobu neproběhl sraz u příležitosti hromadného promítání/sledování finále či začátku série (a v rámci G4 už se nám možnosti pomalu krátí), tak je načase to napravit Twilightsmile [spoiler: projektor máme k dispozici, takže to bude opravdový sraz Rainbowlaugh]


Kdy: 13.10.2018 - od 18:00 do 24:00 (promítání začne až ve chvíli, kdy budou k dispozici díly v dostatečné kvalitě)
Kde: Praha, Resturace Pinta (samostatný prostor zamluven)


Po tak dlouhé době je ovšem otázka: kdo všechno dorazí? Vejdeme se, nebo nás tam bude jen třeba deset? Takže...


Kdo máte v úmyslu se zúčastnit, napište sem do vlákna

podle toho uvidíme, zda se na místo vejdeme, nebo zda je potřeba hledat větší prostor!


Pokud jste přespolní a potřebujete po dobu srazu místo na přespání v Praze, připište to do příspěvku - místa k přespání po sraze jsme zatím pokaždé našli Twilightsmile stejně tak, pokud budete chtít někoho ubytovat (nebo napište zájemcům ze seznamu níže přímo). Brostel je samozřejmě v pohotovosti k přenocování Rainbowlaugh


Seznam zájemců: (celkem 33)
Jamis
Dawnflash
Dinopony
Fang
NitramBro
a10
EuropeL
Ferraripony
Quint-t-W
Fun1k
hanesgaz
QjmasterCz
Frolda
Dex
Antošík
Wrench
Barpy
Hladu357
pipa943
BlueStorm
HungZ
Blossom
FailovaCZ
Michy
Dyonys
Arrac
Yavos+3
SecreterceS
Aivri
Alkel u3


Účastní se i LaserGame Night: (celkem 10)
Jamis
Fang
Frolda
Fun1k
QjmasterCz
pipa943
Yavos + 2
Alkel u3

Shání přespání v Praze: (celkem 0)
Wrench
Hladu357
hanesgaz
NitramBro
a10
EuropeL
Barpy
dinopony
Blossom
FailovaCZ
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Rád by som sa pridal Pinkiesmile
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#3
Já bych taky zašel

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#4
Taky bych zašel.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#5
Osazenstvo brněnského brony bytu ve složení Nitram, a10 a Europel poslušně hlásí že dorazí.
Zároveň by jsme rádi poprosili o možnost přespání, díky Twilightsmile
Odpovědět
#6
Jinak pokud je to někomu málo, tak den předem probíhá Laser Game Night v naší oblíbené LG aréně na Českomoravské  djpon3

LaserGame Night = LG hry po 15 minutách v nepřetržitém sledu celou noc (včetně experimentálních módů, co se normálně nehrají), dokud vám vydrží síly. Samozřejmě se vždycky můžete rozhodnout, zda se přidáte, či nikoliv Pinkiesmile dostatek pitiva je na místě.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#7
Objevím se. I když jsem finále už viděl sledovat to s ostatními je vždy úplně jiné
Odpovědět
#8
Zájem mám a rád se přidám.
Už jsem plánoval příjezd do Prahy na nesouvisející věc, ale navečer budu mít volno, takže ubytování tentokrát už sehnané mám.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#9
Rád bych se přidal, snad mi do toho nic nevleze.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#10
asi nebudu moct Twilightoops budu tu mit bejby a na ni je to uz pozde, navíc v AJ
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)