Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PragoFFest 2019
#41
Tak máme vítěze soutěže o návrh programového plakátu. Stává se jím jediný soutěžící – Bori! Díky!
Odpovědět
#42
STATUS UPDATE

V úterý bych rád odeslal seznam lidí k ubytování. Kdo tedy chce bydlet s bronies a buď nevyplnil fromulář, nebo se ještě nepřihlásil... Nebuďte hloupá čivava a pospěšte si. Počítají se pouze zaplacené přihlášky.

Jen pro jistotu. Je potřeba odeslat přihlášku na PGF, zaplatit ji a vyplnit formulář(e) v úvodním příspěvku. Deadline dejme tomu do úterka do 19:00. Kdo budete teprve posílat platbu, asi to radší udělejte kartou.
Odpovědět
#43
STATUS UPDATE

Teda vy máte štěstí, že jsem si rozbil to, v čem běžně uybtování (a vůbec všechny formuláře) zpracovávám. Pinkiesmile Dělal jsem to ručně, odhalil jsem spoustu nesrovnalostí.

1. Denna, Wander Fox a IzV se zapsali do Amberu, ale ne do formuláře. Nemusíte nic dělat, vyřešil jsem.
2. Jsou tu lidi, co se zapsali do formuláře, ale ne do Amberu (nebo ještě nemají zaplaceno – to nepoznám). Ty, které se mi podařilo identifikovat, jsem do seznamu dopsal, ale nemůžu zaručit, že se to propíše.
3. Pokračování bodu dva. V Amberu je jedna neidentifikovatelná osoba (nemá tam přezdívku), která se nezapsala do formuláře. Tohle se nepropíše. Sorry. (Není nutné mít v Amberu přezdívku, jen já to pak nenajdu, když nastanou nesrovnalosti).

Dál jsem se pak pokusil rozdělit nás na chrápající a nechrápající část. Uvidíme, třeba se to povede. Raritywink

PS: Nespolejhejte na to, že pokud se do formuláře nezapíšete i příště, že to bude ok. Na FF už nebudu mít smazanou $PATH.
Odpovědět
#44
Já staffuji, jsem tudíž v Aresu a ne v Amberu Pinkiesmile
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#45
„Uvolnilo se 6 míst v ubytování. Máte-li zájem, napište nám na recepce@ffestivaly.cz.“ – čerstvě z události na FB.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#46
Pokud toho ^ využijete, dejte mi pls vědět do PM.

A taky...
STATUS UPDATE

Máme takovou nepříjemnou změnu v programu na neděli. Začínáme pořád v deset (protože na devátou by nikdo nepřišel), ale celý program je o hodinu zdrcnutý – byl jsem nucen odstranit raní promítání. Není to z plezíru, organizátoři nás chtějí vyhnat dřív, aby stihli uklidit školu.
Odpovědět
#47
Tak nám to začíná. Naložím poslední dvě tašky a hurá směr Háje. S kým se potkám už dnes?
Odpovědět
#48
Já přijedu až zítra kolem 5 tý večer

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#49
Bohužel už to dnes nestihnu. V kolik zítra ráno otvírají ať nečekám ve frontě dvě hodiny. Dík
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#50
Jak se dívám na stránky, tak recepce by měla být otevřená od půl deváté.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)