Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plushies : The group order
#21
Tak já se taky přidám. Přeci jenom... plyšáků mám málo. tak to chci napravit. A proto že mám Twilight velmi moc rád, tak začnu budovat Twilight army.

Takže prosím jednu Twilinku s otevřenými křídly. Děkuji...  Twilightblush  Heart
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#22
Tak dobrá,
záruka od Joy144SK mě uklidnila - peníze poslány
na předání se domluvíme až to bude aktuální Pinkiehappy
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#23
Aktualizace:
zaplaceno má aktuálně 6 z 10
děkuji
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#24
Chtěl bych se moc omluvit, ale nakonec se mnou nepočítejte. :-(
Odpovědět
#25
Moc drahé? @sc@lix
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#26
Aktualizace:
zaplaceno má 8 z 9 přihlášených  Twilightblush minimum pro uskutečnění je splněno, děkuji
objednávka bude tedy uzavřena během víkendu
možnost se ještě přidat/zaplatit platí až do vystavení objednávky
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#27
Doplním ešte jednu vec, čo som zabudol, že je možno objednávať plyše buď:

- priamo zo stránky Lunarshine ( https://lunarshinestore.com/ )
- alebo na ich EBay ( https://www.ebay.com/sch/lunarshinestore...ipg=&_from= )

U Ebay máte teda garanciu, že vám príde nový kus (ja som mal prvú Snowdrop z EBay a zvyšné 2 z ich site, zakaždým 3x top nová kvalita, akurát cena sa o nejakých 5-10€ môže líšiť) Ajsmug


Ebay akurát má asi "separátny sklad" (alebo nie tak častý update počtu zásob), lebo som objednával druhú Snowdrop v strachu, že je posledná (na zákl. EBay, ale táto plush bola kupovaná & platená priamo cez stránku a nie EBay, narozdiel od prvej Snowdrop. A stále tam je ako posledná - len na okraj) ^^

+ ako chcel aj Blesk Pinkiesmile U niektorých (na site) aj bacha, lebo občasné plushie sú vo viacerých variantách (hl. Twilight a pár ďalších) Ajsmug

Heart
Ponies are Love. Love is everything... We need to learn to share it...  Flutterryay

I Wish... I Hope... I Dream... I Pray... The Lights of Nibel will be Guiding mine Way...


"Nezabudni na všetky lekcie. Nielenže ti pomáhajú byť a zostať stále dobrým a láskavým človekom, ale aj si neprestávať vážiť okolia a všetkého toho, čo ti vždycky aspoň trocha rozžiari tvoj deň a dáva ti silu ísť stále ďalej a nikdy sa nevzdať... Stojí to vždy za to (aj pre úsmev a dobrý pocit - tie sú najkrajšie a sú zadarmo...)" -Joy144SK-
Odpovědět
#28
Všichni přihlášení mají zaplaceno, děkuji všem za rychlou odezvu a Joy144SK za poskytnuté informace  Twilightsmile
Vzhledem k tomu že termín byl stanoven na dnešek, všichni mají zaplaceno a je nepravděpodobné že by se ještě někdo přidal, 
bude objednávka uzavřena dnes 15. 2. 2019 v 16:30
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#29
Je vlastně známo, jak dlouho jejich výroba potrvá?
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#30
Ti už jsou vyrobení a na cestě teď se modlete aby to na celnici nechytili
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)