Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký brněnský sraz 2019
#61
Děkuji všem, kteří se dostavili na tento sraz. Velice mi to dodalo dostatek síly, kterou jsem bohužel poslední 3 dny nedokázal v sobě udržet. (Rodinné důvody)

Hodnocení

Laser Game
První laser game v životě, takže výsledky tomu malinko odpovídali. Ale byla sranda. Ty výsledky klidně můžu poslat emailem, akorát je budu muset naskenovat, pokud budete chtít.

Larp
Tomu říkám procházka po městě. Trasa byla vymyšlená velice výborně. Bylo my malinko líto posledního týmu, který bohužel malinko zmoknul (včetně NPC (Starswirl a Shadow)). Zařadit skládání origamy (výborný nápad), týmová spolupráce byla, díky. Nejlepší Quest Piknik mě překvapilo, že jsme vyhráli.

Bowling
Vynikající, po hodně letech si ho opět zahrát, dost jsem se bavil.

Celkově
Výborný sraz, těším se na Vás všechny na Czequestrii. Kdy si budu moci odpočinout a přepnout na klidný režim abych si mohl užít atmosféru. Abych nezapomněl, atmosféra srazu VYNIKAJÍCÍ. Myslim doslova vynikající.
Děkuju moc všem
Odpovědět
#62
Také chci touto cestou poděkovat za tento sraz. Dostat se po půl roce mezi bronies nebylo od věci a určitě nemám v plánu dělat další takovou pauzu. Děkuji organizátorům že tento sraz dokázali tak dobře zrealizovat, nebýt jich, žádný sraz by se nekonal.
Larp byl super, prošli jsme se, užili si zábavu, nafotili šílené fotky (celkem by mě zajímaly výmysly ostatních týmů), poskládali kačenku a taky jsme zmokli.  Rainbowlaugh 
Velký dík za Larp patří našemu úžasnému týmu: Plíseň (no dobře.. tak tedy Líšeň či co to bylo  Twilightblush ) a NPC, kteří kvůli našemu zpoždění (ano, šli jsme to všechno pěšky a ano, fotili jsme všechny side questy) museli čelit divným pohledům kolemjdoucích, větru a hlavně dešti. 
Za celý sraz ještě jednou všem děkuji a můj největší dík má Jensy, který nás měl po celou dobu srazu nastěhované doma, bez něj bych na tenhle sraz mohla zapomenout.  Heart
Snad se brzy všichni opět setkáme.  Flutterryay



Odpovědět
#63
[Obrázek: JYKqD5X.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#64
Já zase jako na všech fotkách vypadám jako blbec, nebo uprchlý vězeň  Rainbowlaugh
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#65
Tak mám (původně nechtěný) achievement: Kvantový stav. Twilightsmile Být na fotce vidět a přitom nebýt - jsem ta pleš a vlasy v zadní řadě. Ale nevadí. Sebe znám a vy ostatní tam jste vidět hezky. Ajsmug
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
#66
@Wrench: ... a nebo tak trochu obojí

@Anemonis: njn... taky tam bylo dost málo prostoru a mizerné světlo - podle toho ta fotka vypadá.

Jinak všechny fotky už mám přetříděné (něčím bylo třeba vyplnit let na Griffish Isles).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#67
Výsledky z LaserGame:

[Obrázek: 26RlkaT.jpg]

[Obrázek: 16xByLa.jpg]

[Obrázek: oA78arE.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#68
Boi I would love to play lasergame, I've never played it before so I would love it for sure. Maybe next time.
~Námitka

Discord {namitka}
Twitter

Technoblade never dies...
Odpovědět
#69
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#70
Super video Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)