Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlouhovlasí
#1
Zdravím.
Zajímá mě, kdo z vás má dlouhé vlasy (mám na mysli spíše kluky/chlapy), jaké jste měli důvody proč si je nechat narůst,  problémy, když vám rostly a co na to říkalo okolí?
Případně mě také zajímá názor ostatních kluků/chlapů, kteří dlouhé vlasy nenosí (nebo nemohou) a také názor žen/holek na dlouhovlasáče. Díky za všemožné i nemožné odpovědi.


A zde moje podoba (fotka stará asi dva měsíce, takže si představte, že mám o několik centimetrů delší vlasy)
   
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
#2
Své bratry najdeš zde  Pinkiecrazy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#3
no ted mam trochu delsi protoze sem linej jit k holici Rainbowlaugh ale za mlada sem nosil slusny haro asi tak po lopatky, no hlavne kvuli hudne grunge , metal a tak Rainbowlaugh probemy? ani moc ne ale jeden cas sem chodil s hrebenem v kapse Rainbowlaugh Facehoof a holky? no jednu mou expritelkyni sem sbalil s tim harem a je zajimavy ze ji to pozdeji zacalo vadit a furt me posilala k holici kdyz mi to jen trochu povyrostlo. chlapi, proste se pripravte na to ze zeny se vas pokusi zmenit, nastesti vetsinou neuspesne Rainbowlaugh Rainbowlaugh Facehoof
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#4
nenechám shodit něco, co jsem si pěstoval dva nebo tři roky
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
#5
Já osobně miluji chlapy s dlouhými vlasy a hlavně když mě nechají jím dělat copy Rainbowlaugh Množství je už na nich, ale za mě i ten jeden stačí... Nevím proč, ale je to na nich hoooodně super a sexy Rainbowwild
I když já osobně na sobě nemám moc ráda dlouhé vlasy... Takže to mám v zadu krátší a vepředu delší i kvůli tvaru obličeje Rainbowlaugh Ale pokud by měl chlap vlasy dlouhé i pod zadek tak bude boži Heart ___ Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#6
asi to tu přesunu na https://bronies.cz/Vlakno-Klub-manicek-a...ch-vlasech , aby to tu nebylo duplicitní.
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)