Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 23: The Big Mac Question
#1
[Obrázek: MV5BMDNhMzQ2OGQtOTg0ZS00MWI5LWJkZWQtZjc2...w._V1_.jpg]
---
Odkaz (anglické titulky): https://yadi.sk/d/qGJQu4G_gTmrLw/MLP%20F...ed)(1).mp4
Odpovědět
#2
Čekal jsem že to bude trošičku romantičtější ,ale i tak velice pekne. Řekl bych že svatba byla ovsem hodne mala ,preci jenom nemusela byt v tajnosti jako v pripade Pear Butter a Bright Maca.

a kdo si nevšiml tak ne jen Big Mac a Sugar Belle si rekli sve ANO
[Obrázek: 2127423.png]
[Obrázek: 2133224.png]
Toho jsem si ani sam nevsiml ,poukazali na to vsimavejsi na Equestria Daily
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
#3
(06.10.2019, 00:27)Faiko Napsal(a): Čekal jsem že to bude trošičku romantičtější ,ale i tak velice pekne. Řekl bych že svatba byla ovsem hodne mala ,preci jenom nemusela byt v tajnosti jako v pripade Pear Butter a Bright Maca.

a kdo si nevšiml tak ne jen Big Mac a Sugar Belle si rekli sve ANO

Tak to se jim fakt povedlo. Já si toho taky vůbec nevšiml Rainbowlaugh
Odpovědět
#4

Méně je někdy více.

Anebo by se také hodilo říci, že čím složitější něco je, tím spíš roste riziko selhání. Jak podotkla vtipně NASA skrze svého zaměstnace, spolehlivost rakety Saturn je (teď střílím od boku) 99.97%, ale jelikož tam máte miliony součástek, máte stovky šancí, kdy se něco může pokazit. Aneb letadlo se 4 motory místo 2 není nutně 2x spolehlivější, ale spíš 2x náchylnější na závadu.

Uznávám, že když pomineme materialismus (mám hodně peněz/majetku = jsem přitažlivější), tak silnější samec je obvykle pro samičky přitažlivější Pinkiesmile A nebo prostě imponuje tím, že je ochotný se opravdu snažit (jen aby to pak v manželství nedopadlo jako u Penny a Leonarda).

Nicméně, zvolit si jako parťáka Discorda.. no, to je jako nechat Raubíře Ralfa něco postavit Pinkiesmile

Téma epizody více paralelních pohledů je vždy zajímavé spestření, ale myslím, že autoři asi ještě neměli dost zkušeností. Respektive, je to samozřejmě subjektivní, ale myslím, že taková Karcoolka nebo jistá epizoda Simpsonů (o pašování rachejtlí a Homerově palci) v tomto ohledu fungovala jako komedie lépe.

Díl ale nejspíš působí jako takové odlehčení proti tomu, co nás čeká příště...

Každopádně je to hezké završení jedné z dalších postav seriálu.

Paní starostka je nespíš taková kmotřenka a spojovačka celého města, byť hádám, že vzhledem k počtu obyvatel asi zase tolik svateb nepořádá. Normálně by to asi dělal kněz, ale tématice náboženství se asi tvůrci chtěli vyhnout (byť tu máme Vánoce) - paradoxně to ale nejvíc připomíná naše Národní výbory (oddávajícím byl starosta) Pinkiesmile Třeba to po ní časem převezme pak někdo z ItyMůžešOddávat.Sun Pinkiesmile

DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)