Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8. Zimní Karaoke party (2019)
#31
Zaplaceno, doufám, že letos mi už nic do toho nevleze.
Odpovědět
#32
Sponsorské zaplaceno! Heart
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#33
Sponzor zaplacen, prosím o dodržení prozby, Místo u Luny Rainbowlaugh Dík Rainbowlaugh
Odpovědět
#34
Sponzor zaplacen /) Rainbowkiss (\ , tedy jsem sponzor Rainbowhuh , ale nikdo mě neplatí Rainbowderp
Odpovědět
#35
Tak jsem také koupil. Těším se moc.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#36
(10.11.2019, 21:22)Ruw Napsal(a): Rád se taky ukážu. Za mě první akce v rámci MLP, tak jsem zvědav. Jen doufám, že se mi povede včas se přihlásit Twilightsmile

Povedlo se Ajsmug jinak neboj - k vyprodání obvykle dochází až tak týden před akcí, kdy si mnozí vzpomenou, že si zapomněli koupit lístek... a někteří pak holt mají smůlu.

(13.11.2019, 21:04)Ruw Napsal(a): Zaregistrováno a zaplaceno. Jen by se hodil nějaký nápad, čím by mohl do vánoční nadílky přispět a i naprostý kreativně tvořivý antitalent jako já... Applejackunsure

Čímkoliv s MLP tématikou, co není jen tak dostupné v každém hračkářství. Nebo můžeš nějakou takovou věc zajímavým způsobem upravit (to se taky dělá běžně).

Pro inspiraci mrkni na fotky z Karaoke 2017 nebo Karaoke 2016 - lidé tam pózují s dárky v rukou.

(13.11.2019, 22:28)JamiMartin Napsal(a): Sponzor zaplacen, prosím o dodržení prozby, Místo u Luny Rainbowlaugh Dík Rainbowlaugh

Máš na mysli tu nafukovací předpokládám Rainbowlaugh ptám se, protože minule byla i s Celestií na balkoně, tak aby vedle ní nějaké místo bylo.

(13.11.2019, 22:52)Quiet Keeper Napsal(a): Sponzor zaplacen /) Rainbowkiss (\ , tedy jsem sponzor Rainbowhuh , ale nikdo mě neplatí Rainbowderp

Tak to jsme na tom stejně Ajsmug



Taky se těším Twilightsmile Karaoke není takový zápřah jako Czequestrie, takže snad budu mít čas pokecat s těmi, které jsem dlouho nepotkal Flutterryay
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#37
Lístek zaplacen a už zbývá se pouze těšit.  Pinkiehappy
Odpovědět
#38
(14.11.2019, 13:14)Jamis Napsal(a):
(10.11.2019, 21:22)Ruw Napsal(a): Rád se taky ukážu. Za mě první akce v rámci MLP, tak jsem zvědav. Jen doufám, že se mi povede včas se přihlásit Twilightsmile

Povedlo se Ajsmug jinak neboj - k vyprodání obvykle dochází až tak týden před akcí, kdy si mnozí vzpomenou, že si zapomněli koupit lístek... a někteří pak holt mají smůlu.

(13.11.2019, 21:04)Ruw Napsal(a): Zaregistrováno a zaplaceno. Jen by se hodil nějaký nápad, čím by mohl do vánoční nadílky přispět a i naprostý kreativně tvořivý antitalent jako já... Applejackunsure

Čímkoliv s MLP tématikou, co není jen tak dostupné v každém hračkářství. Nebo můžeš nějakou takovou věc zajímavým způsobem upravit (to se taky dělá běžně).

Pro inspiraci mrkni na fotky z Karaoke 2017 nebo Karaoke 2016 - lidé tam pózují s dárky v rukou.

(13.11.2019, 22:28)JamiMartin Napsal(a): Sponzor zaplacen, prosím o dodržení prozby, Místo u Luny Rainbowlaugh Dík Rainbowlaugh

Máš na mysli tu nafukovací předpokládám Rainbowlaugh ptám se, protože minule byla i s Celestií na balkoně, tak aby vedle ní nějaké místo bylo.

(13.11.2019, 22:52)Quiet Keeper Napsal(a): Sponzor zaplacen /) Rainbowkiss (\ , tedy jsem sponzor Rainbowhuh , ale nikdo mě neplatí Rainbowderp

Tak to jsme na tom stejně Ajsmug



Taky se těším  Twilightsmile  Karaoke není takový zápřah jako Czequestrie, takže snad budu mít čas pokecat s těmi, které jsem dlouho nepotkal Flutterryay

jop, myslím
Odpovědět
#39
@JamiMartin: jiná mě nenapadá Ajsmug takže tohle bude asi ona, že?

[Obrázek: 45630514554_83dd17a860_c.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#40

Přihlášení ke staff týmu na letošní Zimní Karaoke party je otevřené!


Ať už jste veteráni týmu dobrovolníků (staffáků), nebo jen máte chuť se jako dobrovolníci zúčastnit poprvé, nyní máte možnost Twilightsmile Vážíme si vaší pomoci a předem děkujeme všem, kteří se rozhodnou přiložit ruku ke společnému dílu!

Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)