Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hearth’s Warming Con 2019 (Holandsko)
#11
Zdrary, se mnou můžeš taky počítat! Takový zážitek si nemůžu nechat ujít! Flutterryay Poletím stejným letadlem 27.2. 13:05
Určitě by rad využil AirBnb v hotelu Ambassador City Centre Hotel pokud to bude možné Ajsmug Díky!
Odpovědět
#12
@RockyStyle: Ambassador hotel není AirBnB, ale regulérní hotel, kam jsme se nakonec ubytovali po pár problémech s AirBnB pronájmy.

Jen aby nedošlo k mýlce - nezařizuju ubytování a dopravu, jen dávám vědět, jak se tam dopravíme a kde budeme ubytovaní. Těch skupinek, co pojedou samostatně, je pokud vím víc.

Není problém se přidat, ale jelikož se neznáme, tak přepravu a ubytování si musíš (alespoň tentokráte) obstarat po vlastní ose - není to složité, rád poradím. Tohle není jediná možnost, jak cestu a ubytování zařídit, ale je vcelku pohodlný a relativně levný způsob vzhledem k našim plánům:

Letenky: objednávali jsme přes https://www.easyjet.com/cs
Ubytování: přes https://www.booking.com/ konkrétně tady
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#13
Vstupenku už mám, tak asi taky pojedu Rainbowlaugh
Brony je (většinou) dospělý muž, který se cítí naprosto komfortně ve svojem chlapství a nestydí se přiznat okolnímu světu fakt, že sleduje seriál původně určený pro malé holky. - hviezdosz
Odpovědět
#14
(16.01.2020, 12:55)Jamis Napsal(a): Info aktualizováno Twilightsmile ještě dotaz: kdo z vás se chystá na páteční "Pancake Event"?

@Ferraripony: Ibisem u letiště myslíš předpokládám tenhle: https://goo.gl/maps/WkzvpveNX4A1Z3XAA (je jich tam víc)



jj to je přesně on. skoro nejlevnější ibis v ještě rozumné vzdálenosti od consite. kdyby tam náhodou někdo chtěl zařídít ubytování at mi napíše. rád s tím pomůžu
Odpovědět
#15
Btw pokud je cena stejna, doporucuju objednavat taky pres hotels.com, po par cestach dostanete i noc zdarma, a to se vyplati =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#16
Lístek koupen, těsím se Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
#17
Welcome aboard Twilightsmile už je nás deset (tedy alespoň na con samotný)... nějaké nápady, co provedeme tentokrát? Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#18
Také lístek koupený hotel s letadlem rezervovaný můžete si mě zapsat  Ajsmug

Už se nemůžu dočkat co podnikneme Pinkiecrazy
Odpovědět
#19
Ahoj jeste nez objednam single room zeptam se: Mate nekdo misto v pokoji na hotelu kde bych se mohl pridat? Jsem hubeny nekurak co nechrape Rainbowlaugh
Odpovědět
#20
Tak většina zařízena ubytování/letadlo/vstupenka, tak pokud mi do toho nevleze nic fakt fatálního, tak jedu taky! Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)