Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oživení Bronies.cz
#21
Jen do toho Twilightsmile Discord je teď hodně populární, ale i když se najdou místa s vysokou koncentrací CZ/SK bronies komunity, nejsou tam všichni (z různých důvodů), nebo ty servery moc nesledují (častější případ) - obvykle proto, že na nepřetržitou konverzaci není vždycky nálada nebo čas.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#22
Já třeba nevím ani který Discord účet/skupina je nejvíce aktivní Twilightoops Byla jsem v několika a vždy to brzy umřelo Raritycry
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#23
(03.08.2021, 05:01)Neko.Cross Napsal(a): Já třeba nevím ani který Discord účet/skupina je nejvíce aktivní Twilightoops Byla jsem v několika a vždy to brzy umřelo Raritycry

Já jsem na brony/otaku serveru "Komunita u Soarina" a tam to poslední dobou začlo hodně žít. xD
Všichni najednou se tam napojili, protože tam šel tenhle, tak chtěl i tento, atd..
No aspon Pan majitel už nebude mít depky, že to tam má mrtvý.  Rainbowlaugh Twilightsmile
∽I'm blue Da Ba Dee∽
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)