Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
Jo byla to Skystar, máte pravdu - akorát mi přišlo, že je to úplně stejná figurka, jen jiné barvy, což teda ale není neobvyklé (nemám je teď po ruce, tak to neporovnám).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis: Každá je úplně jiná Pinkiesmile
[Obrázek: 22384328_1944097939248337_43816747104307...e=5F588912]
[Obrázek: 53670366_2335401156784678_66111913614272...e=5F58D1C8]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Utíkejte do stánků ,čeká na Vás časopis s příběhem o Flurry ale hlavne
princezna dne  - Princezna Celestie
[Obrázek: IMG-20200924-171616.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Ach, to je tá čo sa na náš trh vtedy nedostala, ale teraz konečne Pinkiesmile U nás je práve Pinkie, tak na december to vidím na Celestiu u nás Trollestia Fuu a už to stojí 4 éčka Applejackunsure
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Celestie pořízena Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jej tak to je super, že se k nám dostala Pinkiesmile
Já ji naštěstí už mám z dřívějška Rainbowlaugh Hehe... Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Takže jako další by měla být v časopise "Sunset Shimmer" Heart Heart Heart
Tak to se už opravdu moc těším Heart Heart Heart

[Obrázek: Sunset-Shimmer-MLP-Magazine-Figure-1.jpg]
[Obrázek: Sunset-Shimmer-MLP-Magazine-Figure-4.jpg]
Fotky jsou z : www.mlpmerch.com
https://www.mlpmerch.com/2020/11/sunset-...eased.html
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Chjo ,jak ja se tesil na Sunset ale misto toho ...
[Obrázek: IMG-20201219-171550.jpg]
Gumova Dashie ,a jeste vic odbyta nez Pinkie predtim, ani očka ji nedali
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
To tam opravdu není?? :O :O Tak to je k pláči Raritycry Achjooo... Také jsem se na ni moc těšila Raritycry Snad bude v lednu aspoň :<
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
V březnovém čísle najdete třpytivou Twilight ,ale pozor ,je velice krehka a minimalne 3 mely ulomene prave kridlo[Obrázek: ACtC-3dzQFbMSKXTTGasaZsvN8oKKNJbGbXpc4I5...authuser=0]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)