Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PonyCon Holland 2021
#11
Zdarec,

Povedlo se mi zarezervovat ten conovej Figi hotel v době kdy to ješte šlo na pátek sobotu a neděli. Ptal jsem se jestli můžu přidat druhého spolubydliciho později a řekli že to nebude problém. Tak kdybyste ještě někdo sháněli ubytovaní tak mi napište.

Moje letadla:
Cesta tam: KLM  15.10 pátek : 11:50 - 13:25
Cesta zpět: KLM 18.10 Pondělí  21:30 - 22:50

Tak doufám že Máte taky někdo stejnej let a já nebudu muset cestovat sám.

Kdybyste někdo potřebovali přespat V Praze kvůli brzkému letu tak dejte vědět a snad se nějak domluvíme.
Odpovědět
#12
Hoj, zpátky se chystám stejně, tam odlétám už příští čtvrtek (dovolená s drahou polovičkou - původně jsme měli letět na UK PonyCon a pak na PCH ale cestování do UK je teď problematické a návrat do NL z UK ještě složitější).

Ubytování máme v jednom z hotelů poblíž, protože Figi už bylo vyprodané, když jsme se rozhodli.

Máte nějaké plány ještě před conem resp. chystáte se na páteční sešlost s večeří?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#13
Zajímalo by mě jestli čeští Bronies budou mít na Holland conu zase nějakej ritualek z aktuálního MLP Dílu jako bylo napřiklad rozdavaní oušek a dupání v případě Equestria Girls na Galaconu?

G5  Rainbowlaugh  Pinkiehappy

Odpovědět
#14
@Houpe: osobně nic podobného nechystám, ale jestli se toho někdo ujme, rád se přidám Pinkiesmile

Jinak poznatky z Holandska (jsem tu už pár dní): respirátory se nosí jen v hromadné dopravě a v prostorách nádraží/letiště, jinak to ani v budovách nikdo neřeší. V restauracích po vás ale budou u vstupu chtít QR kód z očkovacího certifikátu. Doporučuju nahrát do mobilu (stačí pdf, aplikace nutná není).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#15
Už je k dispozici i program conu: https://ponyconholland.com/programming

Můj panel je až na konci (v neděli před aukcí) Ajsmug tak jsem zvědav, koho tam potkám.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#16
Ještě poznámka k lokální dopravě: pípnout kartu při vstupu a při výstupu. Buď máte čipovku (OV chipcaard), která se dá pořídit v automatu na letišti/nádraží a následně dobíjet z platebni karty v automatech na nádražích (měl jsem kartu z minula), nebo existuji i jednorazove (nezkoumal jsem).

Na vlakovém nádraží jsou obvykle turnikety, v busech/tramvajich čtečky u dveří. Čtečka pozná, zda jdete dovnitř nebo ven, takže si nezapomeňte pípnout při výstupu. Pro vstup na vlakové nádraží potřebujete alespoň 20€ zůstatek na kartě.

Na letišti v Amsterdamu je to trochu zmatečné, protože prostor vlakového nádraží nevymezují turnikety, ale čáry na podlaze a sloupky s čtečkami přímo v letištní hale. Systém je ale stejný: při vstupu do tohohle vyznačeného prostoru (když chcete použít vlak) si "pípnete" kartou a pokračujete na nástupiště po eskalátorech dolů.

Cena jízdenky se z karty odečte při výstupu - u vlaků při opuštění nádraží přes turniket. U vlaků je taky jedno, jaký použijete: počítá se jen místo nástupu a výstupu.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#17
Ještě jedna poznámka: hodí se mít nějakou hotovost v € - ne ve všech obchodech mi fungovala platební karta (mám MasterCard Debit od AirBank). Většinou to bylo ok, ale nemálo případů prostě problém (víc odmítnutí než ta samá karta v USA).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#18
Pravda. Často neberou debetní karty i třeba v supermarketech. Raději mějte sebou pár drobných
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)