Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony v médiach.
Říkal jsem si, kdy se to tady objeví Pinkiehappy co na to říkáte?

U podobných rozhovorů mám vždycky trochu obavu, jak celý rozhovor sestříhají a tedy jak ve finále vyzní. Tady se to podle mě povedlo skvěle - představení bronies široké veřejnosti v pár minutách. Zazněla tam většina důležitých věcí, na které se lidé fandomu neznalí obvykle ptají.

Za mě se tahle reportáž hodně povedla Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Za mě osobně musím říct, že ta reportáž se opravdu povedla. Na to, že měla jenom cca 3 minuty, tak tam zaznělo dost podstatných a především důležitých věci, aby si konečně veřejnost o nás udělala ten správný obrázek. Jde vidět, že už máš s těmi rozhovory dost zkušeností a nesmírně tě obdivují, jak je v klidu zvládáš. Twilightsmile
Odpovědět
me se to libi predsedo! Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
moc povedené  Twilightsmile ukazovala jsem i mamce, které se to taky líbilo (hlavně plyšáček Libuše  Rainbowlaugh )
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět
Flutterryay Jsme slavní! Flutterryay


Kdo by si to kdy pomyslel? Pinkiehappy 


jak bylo řečeno povedlo se to dobře
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
Reportáž se povedla. Nezničila naši pověst.  Rainbowlaugh
Odpovědět
Dobrý rozhovor. Krátky, ale všetko podstatné bolo zhrnuté Pinkiesmile A hlavne sme sa mainstreamu opäť trošku pripomenuli Pinkiehappy
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Jsem teď narazil na docela dobrý skeč/reportáž o bronies
https://whohaha.com/series/2-girls-1-show/
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
cas na obed Rainbowlaugh no ten konec je trochu nerealisticky, ale budiz Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
No vidíte a je to tu. Teda ne tu, ale na Primě COOL.
https://cool.iprima.cz/coolfeed/16042018-0
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)