Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šílená MLP videa [SFW, NO GORE, NSFL]
#29
Sad 
Totalni offtopic:
Ahoj poníci, chci se zeptat kdo vytvaři GORE videa ve kterém třeba [spoiler: rarity pozabijí celou mane six kvili CM a srsti a potom jí načape jeji sestra a potom rarity chce zabit i jí ale ona tomu zabraní tim že jí má ráda a rarity obratí nuž proti sobě.]
kdo to děla? snat né naši broníci? pochopil bych jestli by to byli anti-broný.
Nesnášim GORE. viz. muj podpis.
O GORE jsem už něco i napsal v Fan Animace | romantická MLP videa najdete to až dole v postu v posledním ostavci.

OT: muj pony charakter má CM twilight a jsem něco jako twilight, zajimam se o magii stejně joko twilight a abych nezapoměl žijem tam spolu. vím víc o vesmíru než ostatni, takže bych vás mohl sestřelit z orbity. napsal jsem i povídku v jedné časti je popis mího charakteru trochu i jíných častí. tady
takže kdybi zaútočila cizí civilizace, třeba anti-bronis tak bych je bránil.

reakce na GORE a twilight
twilight, neboj já tě ochráním i tvoje... no vlastně naše kamarády. Semnou jseš v bezmeči, Nedovolím aby ti ublížili.
Já vím.FŇUK, twilight se ke mně přitulila. Je uplně neštasná co anti-bronis dělají a taky nechce věřit tomu že i bronici. To co je na webu. ano máme tam i tuhle technologii když jsem jí sebou bral do vstupu do equestrie.
mám tě rád twilight. Potom jsem jí dal pusu aby jí to trochu zlepšilo náladu
á tebe tě taky miluju. A dík.potom jsem odnesl twilight nahoru do postele. a šli jsme spát
No bezva, teť musim twilight utěšovat! je uplně vyřízená.
Dobrou miláčku.
Dobrou Blesku.[twilight je kemně přitulená s hlavou u mého krku a se slzou v očí usína, a já jí hladím dokud taky neusnu.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Šílená MLP videa - od Sissi - 23.03.2013, 23:02
RE: Šílená MLP videa - od Xeelee - 23.03.2013, 23:06
RE: Šílená MLP videa - od Johnn195 - 23.03.2013, 23:06
RE: Šílená MLP videa - od Sissi - 23.03.2013, 23:21
RE: Šílená MLP videa [SFW, NO GORE, NSFL] - od blesk1j_CZ - 22.12.2014, 04:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)