Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
#21
(08.04.2013, 23:35)Tuxik Napsal(a):
(08.04.2013, 23:15)RadlanJay Napsal(a): Něco takového si dokáže domyslet/vymyslet každý, a není to nutno rozepisovat na tři tisíce slov.

Za prvé, vůbec bych to nezobecňoval a za druhé, tohle je dost povrchní názor na věc. Většinu věcí, kterou si přečteš v knížkách, si je čtenář schopen vymyslet sám. Jaký má potom smysl cokoliv číst?
Ano, je to vcelku povrchní názor na věc.
A pokud si myslíš, že by jsi vymyslel většinu věcí v knížkách? Tak to jsi toho zřejmě moc nečet. Nebo jsi těmi knížkami myslel fanfikce?

(08.04.2013, 23:35)Tuxik Napsal(a): Abych se vyjádřil ke zbytku:
Být v dnešní době originální, není vůbec nic jednoduchého. Cokoliv s čím se dnes setkáš, bude vždy od něčeho něco přebírat. Čtenář je navíc myslící osoba, která má své priority a co se může líbít jednomu, nemusí se líbit druhému. Co pro někoho je "woah!", pro jiného je "yuk!".

Gratuluju k prozření.

(08.04.2013, 23:46)thesecret1 Napsal(a): Zajímalo by mě spíš, jak vůbec může nastat situace kdy se ti nahustí jméno tolik, že to skutečně rušivě působí (situace kdy si nemůžeš vypomoct zájmenem a skutečně tam musíš dát třeba 3x za sebou jméno spíše indikuje špatnou větnou strukturu, jejímž přepsáním se problém vyřeší sám).
Teď si nejsem jist, co myslíš...
Já když v textu vidím jméno, které se opakuje na pěti řádcích dvakrát, tak je to pro mě rušivé a přepisuji.
U fanfikcí s Mane6 je to ještě horší - Jména jako "Twiligh Sparkle" nebo "Rainbow Dash" jsou pro mě zbytečná slova, která nic neříkají, protože pod pojmem "Rainbow" nebo "Twilight" si vybavím asi milión věcí, ale rozhodně ne danou postavu. Pokud se tedy jedná o fanfikci, a ne o seriál, tam to je jiné.

(08.04.2013, 23:46)thesecret1 Napsal(a): Jinak ale nic proti tvému stylu psaní.

No neboj se mít něco proti mému stylu psaní Ajsmug
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od RadlanJay - 08.04.2013, 23:46
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)