Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Friendship Fest - Západní čechy
Ztráty a nálezy:

Jako na každém srazu, se vždy pří úklidu něco najde  Twilightsmile


1. Ručník - barva světle žlutá:
[Obrázek: zn001.png]


2. Triko Bench. - velikost M:
[Obrázek: zn002.png]


3. Pytel na spacák, či obuv - značka rechs - barva červená - s iniciály S.Š.:
[Obrázek: zn003.png]


4. Smoking (kvádro) - značka RESERVED - velikost 40 - barva tmavě modrá / černá:
[Obrázek: zn004.png]


5. Rainbow Dash BB, naušnice (s rubíny?), naušnice s textem POW!, gumová nožička (zřejmě od stativu):
[Obrázek: zn005.png]


Jestli tyto věci postrádáte napište mi PM s předmětem příspěvku: Friendship Fest - Západní čechy - Ztráty a nálezy


Prohlášení:

Ani nevím kde začít Twilightsmile

V pátek jsem měl něco na srdíčku, co jsem nestihl říct:
Když jsou filmové festivaly a pivní festivaly, tak proč neudělat festival přátelství, který obsahuje prvky obou událostí. Friendship Fest je založen hlavně o volné zábavě. Je sice pravda, že program má hodně prvků z Conaoke, ale nejde mi o závodění, kdo má luxusnější sraz... Chtěl jsem ukázat, že sraz jde udělat kdekoliv a nemusí být jen o jedné aktivitě  Twilightsmile Na úvod jsem chtěl poděkovat Karlovarské ,,mane6´´ (Eryane, HungZ, Grawus, Zoltimor, Dyonys, Wander Fox). Právě tam vznikla naše myšlenka a vznikaly prvotní plány Friedship Festu. Mrzí mi, že na sraz nedorazila celá Karlovárská ,,mane6´´  Ajsleepy


A jak to vidím dnes? Po srovnání spánkového deficitu?:
Trochu mi mrzí že v sobotu jsem měl viditelný spánkový deficit, je tolik věcí co jsem vám chtěl říct při moderování... Jsem moc rád že Frolda pronesl děkovnou řeč, sám bych to lépe neřekl  Twilightsmile A dost jmenování!  Pinkiehappy Nebo na někoho zapomenu a bude zle  Twilightsmile Takže... Kromě velkého poděkování za nabídnutou pomoc, ať už se jednalo o osvětlení, laser show, zapůjčenou techniku, mediální podporu, twilight tour, tak na srazu pomáhali nejen ti co byli oficiálně jmenováni. Zejména zvukaři, Pizza poslíčci, dost poníků se prostřídalo za ,,barem´´, nahánění ztracených s klíči od hasičárny v everfree, dobrovolný úklid, dokumentaristi, stafforg support ......... Moc si vážím dobrovolných staffáků, kteří neváhali pomoct a udrželi akci v chodu  Twilightsmile A děkuji i Vám účastníkům, bez vás by se sraz nekonal  Twilightsmile

Takže abych to nějak uzavřel... Nehledě na pomoc a účastníky jsem moc rád, že jste si udělali čas a dorazili do Žihle na Friedship Fest. Až dneska si uvědomuji jak se sraz vyvedl, ikdyž měl neduhy. Pokud jste někdo objevil, nějaké neduhy, budu rád za upomenutí pro napravení chyb pro příště  Twilightsmile

Ještě jednou! Děkuji všem!  Twilightsmile
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Friendship Fest - Západní čechy - od Host - 25.09.2016, 20:43
RE: Friendship Fest - Západní čechy - od Host - 29.09.2016, 22:51
RE: Friendship Fest - Západní čechy - od Wander Fox - 24.10.2016, 22:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)