Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba o pomoc aneb válka s exekutorem
#1
Exclamation 
Ahoj poníci. Píšu zde, protože jsem tu viděl lidi co se v tom orientují a žádám je tímto o radu jak z toho ven. Každá rada se cení! Případně tohle téma těm lidem ukažte. Budu všem moc vděčný.

Půjdu rovnou k věci. Stala se nám dosti nemilá věc a jsme tak trochu bezradný. Máma si před cca. deseti lety půjčila 200 000Kč a před dvěma dny nám bylo oznámeno, že nám jde dům do dražby kvůli výše zmíněný částce. Máme se 6.12. vystěhovat. Neřekl bych kdyby to neplatila ale každý měsíc jí z účtu strhávají peníze a víc jak 200 000Kč jí už sebrali. Hned tomu exekutorovi volala a ten jí řekl že po nás chce dalších 700 000Kč + 200 000Kč za náklady dražby. Podle exekutora jediná možnost jak tu dražbu zastavit je zaplatit celejch 700 000kč. Což mě přijde jako blbost musí být i jiný řešení a to je právě na vás. My se v tom moc neorientujeme. Budem se s tátou proti tomu odvolávat a posílat stížnost na exekutorskou komoru, že se totálně zbláznili a že nejsou normální. Mě akorát pak napadlo poslat soudu že se nám zdá nepřiměřený že nám chtěj kvůli 200 000kč sebrat barák v daleko větší hodnotě a ještě po nás chtěj takový peníze.

My máme nějaký peníze a jsme ochotný velkou část z toho zaplatit ale exekutor prostě řekl buď 700 000kč najednou nebo aukce s tím že po nás bude chtít další 200 000. Jako sorry ale to je vážně demence  Rainbowhuh

Ta společnost od který si máma půjčovala už neexistuje ale před tím než jí zrušili tak ty pohledávky odkoupila jiná společnost, která po nás chce tuhle šílenost.

Je to jen rychle stručně a v detailech to budeme řešit až s tou případnou osobou, která by nám byla ochotná poradit. Všechny papíry co nám kdy zaslali máme. Nejlépe asi kdyby jsme se mohli někdě osobně sejít a společně to probrat (od Prahy jsme půl hoďky autem). Nějak by jsme se i odvděčili.

Opakuju že se každá rada cení! Přijďte s jakýkoliv nápadem, ptejte se co by jste potřebovali vědět.

Předem moc děkuju.
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Prosba o pomoc aneb válka s exekutorem - od Ccody - 09.11.2017, 21:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)