Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak správně připravit zrnkovou kávu?
#1
Lidičky, chtěl bych se vás zeptat, zejména Toma, jak správně připravit zrnkovou kávu a případně, jestli by jste mi nedoporučili kde nakupovat a nebo jaký druh kávy. Nikdy nezapomenu na chvíli, kdy Tom dělal kávu na pony linii a byla provoněná celá místnost až jsem chtěl pomalu zvednout svůj líný zadek a zajít si pro hrneček abych ochutnal Pinkiesmile

Já jsem si včera koupil zrnkovou kávu u prodejce v malém obchůdku ale takovou tu aromatizovanou ( ne Tome prosím nevraždi mně pokud je to nějákej sajrajt ) Rainbowlaugh Ale přijde mi že to dělám špatně, dělám to v moca konvičce ale pouze takové malé levné ale rozhodně to neprovoní místnost jako ta Tomova káva tehdy.
Máte nějáký dobrý postup jak připravit kávu " domácím způsobem"? Znám jen jeden ale džezvu nemám ( zatím ) a krom moca konvičky a kávovaru ani nic jinéhoTwilightoops Dopusud jsem kafe prostě jen natřikrát zalil vodou, ale to je snad jen český způsob dělání turka a asi by se jinde podivili jak může někdo zničit kafe.
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jak správně připravit zrnkovou kávu? - od Ajdrianpony - 18.02.2018, 13:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)