Anketa: Přijedete na PoníCon, i když bude ve všední dny?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
68.97%
20 68.97%
Ne
31.03%
9 31.03%
Celkem 29 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PRŮZKUM] Festival fantazie 2018
#18
Achjo, člověk 48 hodin spí a strhne se tu tohle...

Jo, mě taky mrzí, že budeme mít linii jen dvoudenní. Teda z účastnického hlediska. Ale všechno je kondenzovanější. Žádná linie nemá víc dnů než dřív.  Jo, FFestivaly kolabujou úplně stejně, jako moje vlasy. Vašek se je (FFestivaly) snaží držet pohromadě, ne vždycky to jde tak, jak by se libílo všem. Tohle vlákno má být o tom, jestli na FF přijedete, i když bude ve všední dny. Ne o kritice Vaška.

Taky mám občas pocit, že se na nás Vašek zasednul. Ale podívám se zpět a uvědomím si že to tak není. Dřív to bylo mnohem horší, Vašek je teď mnohem víc v pohodě. A poslední dva, tři roky jsem s ním měl problémů absolutní minimum. Jo, s**e mě dost věcma (spaní v přednáškovce, party, komentáře na repráky...), ale proboha. Až na to, že zastavil kluky na chodbě, když stěhovali věci, je to všechno odůvoďněný. Na PGF pod náma spali děti. Malý děti v internátu! A neříkal jsem to snad?

To, co mi vadí nejvíc, je odsouvání nás ze zraků ostatních. Asi si to neuvědomujete, ale nejlepším příkladem toho je pingpongárna na FF. Upřímně? Nemám chuť to řešit. Až do PGF to byla taková symbioza - velká místnost výměnou za tohle. Hrotit to kdyžtak budu příští rok v zimě.

-------------------------------------------

(25.02.2018, 13:46)Hankha Napsal(a): Chybí mimožnost. Strašně ráda, ale nevím, zda budi mít dovolenou. Může se totiž stát, že v neděli pojedu do prace a vratim se ve stredu vecer Twilightoops
Ona tam není schválně, protože by ji pak zašktli všichni. Znáš to.

(25.02.2018, 20:27)sc@lix Napsal(a): (...) Jenom se chci zeptat. To datum už je definitivní a nebo zde existuje šance, že by se mohlo ještě změnit. Zajímá mě to kvůli dovolené. Mockrát děkují.
Nejspíš nebude, ale na 100 % ti to říct nemůžu. Rád bych s tím šoupnul na druhý víkend, ale to se mi stejně nejspíš nepovede.

(25.02.2018, 10:22)hviezdosz Napsal(a): Teda, já sice Vaška vůbec neznám, FFko mě vůbec nebere, na Poníconu jsem nebyl – ani nijak neplánuju být (...)
Člověče, někdy spolu musíme zajít na pivo. Ať vím, jestli na mě budeš působit stejně i v reálu.

(25.02.2018, 10:22)hviezdosz Napsal(a): A třeba má k tomu důvod, že pony párty chce mít v úterý.
Nemá. Prostě to tam napsal.


Příspěvků v tématu
RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - od Tom0147 - 26.02.2018, 15:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)