Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 13: The mean six
#1
Epizoda vyšla v UK o pár dní dříve (pokud nepočítáme leak) a mnoho bronies na ni čekalo. Důvod je poměrně jednoduchý: mnoho bronies se těšilo až se [spoiler: vrátí Chysalis s pokusem o pomstu.]

Ke stažení ve kvalitě 720p a anglickým zněním zde.

Nu stalo se... ale stejně jako každý záporák, co si myslí, že když [spoiler: s dalšími záporáky potahne za jeden provaz se prostě přepočítá, protože když jedou v levárně spolu, neznamená to, že nepodrazí jeden druhého, hned jak to půjde.] Tak se i stalo, dobře jim tak Twilightsmile

Reakce [spoiler: Stromu Harmonie] byla vcelku nečekaná - neměl jsem tucha, co se stane. Zdá se, že to, co o něm kdysi řekla Celestia a Luna se v seriálu sem tam objeví a nejspíš má pro nás v záloze ještě nějaké do překvapení.

Mean six je velmi přiléhavý název, jen si říkám, jakou a jestli to má spojitost s [spoiler: Return of Harmony. Přece jen tehdy mane6 přišla o své elementy, tak to dávalo smysl. Že by replikační kouzlo, které Chrysalis použila prostě vlastnosti týkajících se Elementů Harmonie prostě nedokázalo zkopírovat? Nebo je nelze magií zkopírovat nelze?] Jestli je tomu tak, tak mi to potvrdilo jeden head cannon a měl bych fanfic dopsat dřív, než to zase něco zbourá Rainbowlaugh

Asi nejzajímavější (a jsem zvědav, jaký význam to bude do budoucna míst) je skutečnost, že mane6 [spoiler: neví, co se ve skutečnosti stalo a kdo za tím stál.]

Ale hodně potěšilo, že se i v [spoiler: rozhádaném stavu dokázaly na chvíli zastavit a spor urovnat] . Prostě jen tak z principu, because Friendship is Magic Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 13: The mean six - od Jamis - 06.06.2018, 22:39
RE: Epizoda 13: The mean six - od Martin - 03.07.2018, 14:00
RE: Epizoda 13: The mean six - od LEGION_1 - 04.07.2018, 21:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)