Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaká je vaše osobnost? Co si o sobě uvědomujete? Na čem by jste chtěli zapracovat?
#1
Narazil jsem na tuhle nádhernou stránku kde můžete otestovat vaši osobnost.

https://www.16personalities.com/cs/osobnostni-test

Je to opravdu zajímavé, jednu věc co si hodně o sobě uvědomuju je, že si dělám strašně velké starosti z toho, že si myslím, že někdy někoho urazím, i když tomu tak vůbec není, ale já to prostě tak cítím a i tak mám potřebu se omluvit nebo z toho mám mindráky...
Nebo tam je několik otázek kde se nějak chovám na určité lidi ale na jiné lidi se chovám zase jinak, klidně i opačně, u toho jsem si nebyl moc jist co odpovědět.
Nebo mi celkem dost lidí říká že jsem hodný, což já se snažím hodně, být hodný mě dělá opravdu šťastným, když mám den plný pozitivity a štěstí tak se mi večer usíná nejlépe.

[Obrázek: SiB4jQ6.png]

Co jste vy, co si o sobě uvědomujete, chcete na něčem na sobě zapracovat, jste spíše introvertní či extrovertní? Rád si přečtu vše. Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jaká je vaše osobnost? Co si o sobě uvědomujete? Na čem by jste chtěli zapracovat? - od Barpy - 20.09.2018, 08:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)