Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcanony
#1
Tak nejdřív by bylo dobré začít s tím, co jsou headcanony  (a i canon)
Canon je zdroj (kniha, film, seriál, atd.), který je brán jako platný zdroj informací onoho fandomu. Příklad: Sweetie Belle je mladší sestra Rarity

Headcanon je naopak váš osobní výklad canonu. Něco, co jste vymysleli, aby jste třeba vyplnily mezery v příběhu. Nebo něco co se vám zdá zajímavější než canon. Příklad: Sweetie Belle je dcera Rarity

Potom máme ještě fanon. To je, že je headcanon akceptován v celém fandomu. Příklad: Malá Celestie měla růžovou hřívu.

Takže na co tohle téma je. Zajímají mě vaše headcanony nebo fanony, o kterých ještě nevím  Pinkiehappy

Mezi moje oblíbené patří:
Bat poníci se živí šťávou z ovoce, ale dokážou přežít i na krvi a hmyzu. Je to pěkný headcanon, který dodává bat poníkům to "bat"  Rainbowlaugh
Potom jak jsem už psala, Celestia jako malá měla růžovou hřívu. V seriálu toto nebylo řečeno (mám pocit, že v komiksech), že Cadance byla původně pegas a Celestie s Lunou jednorožci. Pak mám takové víc osobní headcanony a to že, moje OC Dusk Shine z RP Pod černou vlajkou, je vzdálený předek Trixie. Jak vzhledově, tak povahově si jsou něčím podobný.
Co se týče shipů, mám headcanon, že AJ a Dashie by skončily spolu  Rainbowlaugh neberu, že se protiklady přitahují a ti, co mají víc společného, nakonec vždycky vydrží déle a tyhle dvě jsou dost silné povahy, aby to s nima dokázal někdo jiný přežít.
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Headcanony - od Dyonys - 05.08.2019, 20:36
RE: Headcanony - od Mácaman - 05.08.2019, 20:50
RE: Headcanony - od Tiny Creature - 05.08.2019, 20:53
RE: Headcanony - od Dyonys - 05.08.2019, 21:08
RE: Headcanony - od poníktoník - 01.09.2019, 06:29
RE: Headcanony - od Discordian - 01.09.2019, 21:21
RE: Headcanony - od poníktoník - 01.09.2019, 22:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)