Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chtěli byste žít v Equestrii?
#51
Eeeyup. Zajímalo by mě, kdyby se opravdu dali s Rarity dohromady - Tenhle ti dám, nebo ne, radši tenhle. I když ten je tak krásnej.

Spike: Už můžu jíst? Twilightoops

Rainbowlaugh
Odpovědět
#52
Nebo třeba takhle:
Spike: Ne, Rarity, tyhle jsou moje, sním je a ty to nijak nezměníš!
Rarity: Ani kdyby *šeptání nemravného návrhu*
Spike: ...Ah - stejně jsem chtěl držet dietu. Rainbowlaugh
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
#53
LoL Rainbowlaugh
Odpovědět
#54
(01.06.2012, 10:12)Greytail Napsal(a): Nebo třeba takhle:
Spike: Ne, Rarity, tyhle jsou moje, sním je a ty to nijak nezměníš!
Rarity: Ani kdyby *šeptání nemravného návrhu*
Spike: ...Ah - stejně jsem chtěl držet dietu. Rainbowlaugh

http://static.fjcdn.com/pictures/A+momen...445984.jpg
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
#55
Mno, povahová stránka ... možná všichni taky nejsou takový kamarádský. My víceméně známe jen příběhy mane6, u kterých třeba nechápu jak si někteří vydělávaj (twilight za to že j v knihovně? fluttershy?) jedinej pořádně výděleční poníci jsou Rarity a Applejack, přesto všichni furt utrácej a nic jim nechybí. Navíc je zde hezky ukázáno jak v Cantelrotu je šlechta a různí povrchní tvorové, takže myslim že by se našli i ti špatní, stejně jako v našem světě.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#56
Nevim, ale neviděl jsem nikde nic jako policii (jenom Celestie má stráže, ale to je ochrana hradu), soudy nebo vězení, takže i když jsou někdy ňáký poníci třeba zlomyslný, otravný nebo trošku nadutý (Diamond Tiara/některá šlechta), tak tam skutečná kriminalita/zlodějna/hajzlárna asi vážně není. Rainbowdash asi je placena za uklízení oblohy a zajišťování počasí, Twilight může mít stipendium (nebo třeba pracuje pomocí kouzel), Pinkie peče dortíky v cukrářství a Fluttershy jediná bude poustevnice - ale možná že třeba chodí chytat ryby, sbírat lesní plody, dělat zvěrolékařku nebo tak něco (''hugs for sale-1 bit/5 minutes.'')
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
#57
Fluttershy pracuje v záchranné stanici pro zvířata. Jenom slečna Sparkle je podle mě kavárenský povaleč formovaný pro vysoký post ve státní správě.

A ač není v Equestrii vězení (i když by to mohl být Měsíc), tak tam funguje vyhnanství. Protože changelingy nepozabíjeli ani neposlali do vesmíru, ale odpálili je co nejdál od poníkovského osídlení.
Odpovědět
#58
Twilight - studentka, dostává stipendium z daní od Celestie
Applejack - prodává jablka, mošt, jídlo na oslavy, platí daně
Fluttershy - veterinář/zverimex, prodává živočišné produkty (třeba vejce), může dostávat dotace od Celestie
Pinkie - pracuje pro Cakeovi, platí daně
Rainbow - dělá v královské? správě - stará se o počasí, takže je placená z daní
Rarity - prodává oblečení, platí daně
Odpovědět
#59
Jinymi slovy, AJ, Pinkie a Rarity neprimo sponzoruji Twilight, Fluttershy a Dashie Rainbowlaugh
Odpovědět
#60
(02.06.2012, 18:42)Antošík Napsal(a): Mno, povahová stránka ... možná všichni taky nejsou takový kamarádský. My víceméně známe jen příběhy mane6, u kterých třeba nechápu jak si někteří vydělávaj (twilight za to že j v knihovně? fluttershy?) jedinej pořádně výděleční poníci jsou Rarity a Applejack, přesto všichni furt utrácej a nic jim nechybí. Navíc je zde hezky ukázáno jak v Cantelrotu je šlechta a různí povrchní tvorové, takže myslim že by se našli i ti špatní, stejně jako v našem světě.

Pinkie maká v Sugarcube Corner, Twilight má stipendium od Celestie, Fluttershy si může vydělávat péčí o cizí zvířata... Jediná nejasná je Dashie Rainbowlaugh ta asi dělá nějaký performance na narozeninovejch party Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Pinkiehappy Today we gonna PinkiePie hard!Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)