Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nová verze fóra
#41
Změnu pozoruju - url vláken vypadá jinak Rainbowlaugh
#42
Nevím, zda to souvisí s aktualizací, ale cca. půl dne po té, co jsem vložil příspěvky s přílohami, se přílohy "ztratily" /podle správce jsou připojené k jinému, naprosto cizímu příspěvku, ale ani u něj se nezobrazují/. Již nahlášeno Reflymu v SZ. Na serveru bronies.cz ale stále nahrané jsou.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
#43
(25.04.2013, 09:28)Geeshta Napsal(a): Změnu pozoruju - url vláken vypadá jinak Rainbowlaugh

Díky, fixed... Pinkiesmile



Má ještě někdo stejný problém jako Martin?
#44
Testovací příloha...

EDIT: Deleted...
#45
zjistil jsem, že jsem barvoslepý. Děkuji mockrát Rainbowlaugh
#46
Testovací příloha znova...

[Obrázek: attachment.php?aid=2060]


(25.04.2013, 10:44)Martin Napsal(a): Nevím, zda to souvisí s aktualizací, ale cca. půl dne po té, co jsem vložil příspěvky s přílohami, se přílohy "ztratily" /podle správce jsou připojené k jinému, naprosto cizímu příspěvku, ale ani u něj se nezobrazují/. Již nahlášeno Reflymu v SZ. Na serveru bronies.cz ale stále nahrané jsou.

Snad vyřešeno:
Problem with attachments [v1.6.10]
-> Tapatalk: Compatibility Problem with MyBB 1.6.10

Tapatalk aktualizován na nejnovější verzi 3.4.1 Ajsmug
A Martin +3 za nahlášení tohoto bugu, kterého bych si asi jen těžko všimnul... Pinkiesmile


Přiložené soubory Miniatury
   
#47
Možná by bylo lepší zachovat starý formát URL. Takhle mohou kolidovat názvy témat, jelikož v odkazu se všechny znaky jako '.' ',' ':' atd převádějí na '-'.
Meow?
#48
SEO URL je mnohem vhodnější a kolize názvů témat je samozřejmě vyřešena. Pokud se dvě témata jmenují stejně, tak se novějšímu přidá do URL i jeho ID... Ajsmug

Shodou okolností viz zrovna URL tohoto tématu. Pinkiehappy
#49
Hmm, buď jsem slepej nebo nejdou v sekci Uskutečněné srazy nahrávat přílohy.
Meow?
#50
Sice nevím jak se to mohlo stát, ale opraveno... Díky. Pinkiesmile


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)