Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pečeme !
Yay ty su krásné !!! krasně ti drží frosting !
Odpovědět
MňamRainbowlaugh
Odpovědět
Dnes jsem upekl asi tak 65 větších muffinů. Skoro deset už se jich snědlo.
[attachment=2309]
[attachment=2310]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Damn, já vám všem tak závidím, že tohle umíte...
Btw, chci bratrovi k narozeninám upéct odrtík v MLP stylu - nemáte nějaké typy/zkušenosti? Tím myslím, je lepší koupit si (když jsem začátečník, jakože velký začátečník) hotový dort a to pak něčím popatlat nebo udělat to celé mýma rukama? Popřípadě, mám zkusit MLP figurky udělat z marcipánu či jiné sladké hmoty, nebo poníky "nakreslit" polevou? Rainbowlaugh
Odpovědět
Upéct základní dort by neměl být problém (pokud nechceš, aby byl např. ovocný) a figurky z marcipánu půjdou. Ale pozor, není lehké něco pořádného vytvarovat. Trénuj třeba na modelíně Rainbowlaugh protože marcipán lepí Pinkiesmile
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
http://www.videacesky.cz/navody-dokument...lecny-cide
Odpovědět
Tak po čase jsem se zase dostal k tomu upéci cupcakes... nic převratného, klasické redvelvet těsto s tvarohovošlehačkovým krémem, co tu už stihl zlidovět (tentokrát s vanilkovou příchutí...). Novinkou však je, že to je můj první exemplář, který jsem zdobil nově zakoupenou špičkou Wilton M1. Je fakt fajn, i když v tomto případě jsem to nakonec poněkud "zabil" svým rozhodnutím dorozdělit zbytek krému... Twilightblush

[Obrázek: 2lwovb6.jpg]
All we have to decide is what to do with the time that is given to us...
Odpovědět
Čím dál víc mě láká si koupit formičky a začít péct taky. Pinkiesmile
Odpovědět
Já dnes pekla cupcakes, bohužel z mobilu nepřidám fotku. Myslím si, že se mi povedly, jsou hezky barevné a zdobené cukrovými stříbrnými perličkami. Twilightsmile Bohužel jsem spíš muffinová, cupcakes jsou na mě moc hutné. Rainbowlaugh Ale chci se pochlubit.
Až budu někdy dělat muffiny, tak je už vyfotím, nejradši dělávám vanilkové s čokoládovými kousky a nějakou ovocnou náplní, podporuji malinovou. :3
Začínám ale pociťovat nenávist k papírovým formiekám, těsto se mi v nich vždy rozteče. Škoda, že těch silikonových mám jenom 14.
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Rainbowlaugh Já se tedy taky pochlubím. Sice už je to tak týden, co jsem to "pekl", ale myslím, že to stojí za zveřejnění. Jedná se o klasickou buchtu v hrnku, pečenou v mikrovlnce. Bohužel v receptu nikde nebylo napsáno, kolik kypřícího prášku se do směsi mělo přidat, tak jsem pro jistotu dal celej pytlík. No a po třech minutách v mikrovlnce:


[Obrázek: 5538_4779081084908_349164379_n.jpg]

Rainbowlaugh Takže asi tak.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)