Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Solečnou fotku z PragoFFestu fotilo víc lidí - vzpomínám si na Ajdriana (FB fotka) a BlueStroma (album):

[Obrázek: DSCF9439.jpg?ver=2]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Díky moc..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Heh, taky v praci jsem musel obhajovat kdyz muj Team leader, dalsi programator a pak jeste jeden kolega, my ctyri sedeli u meho stolu a resili pres Webex v americe u zakaznika problem a potrebovali neco vyhledat na StackOverflow.. tak jsem otevrel v Chromu novou zalozku a hned na prvnim miste je Bronies.CZ stranka.. zrovna zasekla s tim ruzovym originalnim logem a Pinkie pie.. mno.. muj poker face to vydrzel ale moje barva pleti migrovala k puvodnimu indickemu obyvatelstvu Ameriky a pak se me ptali na to kolegove.. jen jsem strucne odpovedel ze to jsou mily lide a ze clovek taky potrebuje stress-free zajmy Raritywink

Ale embarrassment level byl over 9000 v tu chvili..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Napadla mě jedna věc. Není ta ''nálepka'' od začátku špatně? Kde kdo si o bronies myslí že sou to gayové a nebo že se snaží každého zbronifikovat. Ale.. Proč bronifikovat? Nebudu to cpát každému pod nos. Kdyby.. Dám příklad. Nemusím špenát, a tak ho nejím. Ale kdyby mi to jídlo někdo cpal do krku tak to budu nenávidět do posledního dne. A to je něco podobného. Otravovat někoho ve dne, v noci s poníkama je přinejmenším otravné. I se to někomu snažit cpát.
Příklad

a: ''co se ti líbí? Máš koníčky?''
b: ''mám rád auta a hrabání se v motoru''
a: ''já rúžové poníky.''

není to divný? Přinejmenším... Jde o to že tohle vnucování možná múže za většinu haterú, protože co je komu do bronies? Normální.. (ale.. Kdo je dnes normální?) člověk se zajímá o fotbal/auta/vlaky/WoW/LoL/cokoliv jiného a o bronies možná ani neví. A když o tom neví tak nemúže hejtovat. A když se o tom doví, o tom že někdo jako brony existuje tak proč by hned hejtoval? To je jakobych v Brně prošel kolem člověka v kabátu a nadával mu že vypadá jak z Matrixu. Prostě dobře, někdo takový existuje, nevšímám si. K nenávisti je snad potřeba dúvod, ne? Vím že sou i tací, ale většinu haterú vytvoří právě bronies. Když se mě někdo zeptá, odpovím ale nikomu to necpu. Kdyžtak řeknu ''je to dobrý, podívej se na to'' a konec. Chce, podívá se. Nechce, ok....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Some, amen. Tlačiť niekomu nasilu poníky môže dopadnúť presne opačne, než dotyčný brony chcel. Povedať o komunite niekomu, kto má záujem, je zasa iná vec, no na tom človeku musíš aspoň aký - taký záujem vidieť. Snaha bronifikovať niekoho, kto hejtuje všetko a všetkých (a / alebo nemá o fandomoch vlastný názor) je zbytočná strata času a energie, ktorú môžeš využiť inde. Ale aspoň získaš skúsenosť.

Svoju situáciu v rodine (jediný brony) som spomínal inde, no raz si napríklad spolužiak všimol, že mám na notebooku NLR wallpaper a zaujalo ho to, nebol však čas mu to vysvetliť. (posledných pár týždňov mám výhradne MLP-related tapety a poviem ti, keď som mal v škole prezentáciu a po zapojení projektora sa na stene objavila Arcane Luna v celej svojej nádhere...no, krásny pohľad Twilightsmile )
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Nasut-ne, tak jsem to nemyslela, myslela jsem to tak že říkají že mají rádi MLP a za zády to pomlouvají jen aby si ostatní nemysleli že jsou jako malý Twilightsmile
Odpovědět
A úprimne, za tých pár mesiacov, čo som brony, často na Ksichtbúku zdieľam brony hudbu, občas dám nejaký ten status, komentujem a dávam "Like" na MLP-related veci, som v našej CZ/SK Bronies skupine a za celý ten čas sa k tomu nevyjadril ANI JEDEN spolužiak, či spolužiačka. Takže buď MLP nepoznajú alebo im je to proste jedno Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Včera jsem se poprvé v reálném životě potkala s haterem. Když jsem pár kamarádum u piva vysvětlovala, co je to My Little Pony, tak jsem vyndala z tašky figurku Pinkie Pie, abych jim to snáze přiblížila. Jenže u stolu byl i hater, který prohlašoval, že poníci všechno zničili, vytrhl mi PP z ruky a připálil jí obličej zapalovačem.
Docela mne děsí, co jsou lidé schopní udělat. Nechápu, proč nemůžou prostě tolerovat, že každý máme své zájmy. A nepochopím, jak může někomu prostě vzít jeho věc a podpálit jí.
Odpovědět
Tessik, to nebol len hater ale idiot. Ak niektorí nedokážu tolerovať záujmy iných, je to ich problém a akurát podkopávajú nohy sami sebe. Ja napríklad nemôžem vystáť reality show - ponadávam si, skritizujem, no ak to človek chce pozerať, nech to pozerá, ja mu to nebudem vyhadzovať na oči, pretože sa mi reality show nepáčia.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Doopravdy by mě zajímalo, co všechno zničili Rainbowlaugh
Fluttrershy's a best pony Flutterryay

Lidi se prej od zvířat odlišujou tim, že myslej... No já nevim, ale asi žiju v zoo...

Rada do života: Minulost nezměníš, přítomnost je vlastně už pryč a budoucnost neovlivníš - proč něco řešit?

Anti Everything and Everyone front Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)