Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
Ehm, hate to break it to ya, ale Luna je princezna noci. A vzhledem k tomu, že většina seriálu se odehrává ve dne, tak je logické, že Lunu moc nevidíme.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Podle mě Luna ani vládnout nechce.
Vždyť je to jenom papírování a byrokracie.
Odpovědět
Luna a Celestie společně ovládají jen to, kdy bude den a kdy noc. Celestie je starší, takže je možné, že jí Luna to vládnutí ráda přenechá, protože je to její milovaná starší sestra a vidí v ní vzor, moudrost a odpovědnost. To ovšem neznamená, že by se třeba spolu o určitých rozhodnutích neradili a tak.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Je pravda, že Luna je tam víceméně v pozadí.
Celestie je prostě starší sestra a tak má jako ve středověku nástupnické právo.
Luna tam podle mě spíše jen pomáhá a stará se o noc.
Luna tam asi neplní často takovou tu formální panovnickou funkci jako Celestie, že by seděla na trůnu a vyřizovala korespondenci.

Ale je zase na druhou stranu možné, že to dělá, ale jedná jen s určitými poníky, kteří jsou třeba také nějak spojeni s nocí (pracují v noci, atd...)

Luna je jednoduše mladší sestra, tak má co se týče vlády takovou odlehčenou funkci, ale když se něco řeší, tak to určitě Luna a Celesite probírají spolu než dojdou ke konečnému závěru.
Odpovědět
Hej, ja tiež beriem Lunu skôr ako poradkyňu, je jasné že Celestia má väčší vplyv. Nevyzerá to však, že by sa k mladšej sestre správala nadradene, práve naopak - prechováva k nej úctu Twilightsmile
Be Proud, be Strong, be BRONY!
Budem rada ak okomentuješ moje kresby Tvorba Merrie
Odpovědět
Luna je ešte trošku "oťapená" z 1000 ročnej dovolenky na mesiaci, asi ešte nieje schopná alebo už nieje schopná sa normálne začleniť do života, tak si plní svoje povinnosti ale, ako sme mohli vidieť v Luna Eclipsed, do bežného života nieje súca (zatiaľ/už ? )
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět
(19.06.2013, 10:05)MapleTwister Napsal(a): Podělím se o svůj vlastní headcanon.

Princezna Celestie de jure vládne s Lunou, což tedy znamená, že by Equestrie měla být oligarchií. Dobrá, ale v kolika dílech vidíme Celestii s Lunou spolu? A v kolika dílech vidíme, že by se Luna věnovala vládnutí? Díly prvního typu by se daly spočítat na prstech ruky dřevorubce, díly typu druhého se v seriále snad ani nevyskytují. Proto soudím, že Celestie nechala Lunu někam uklidit a "vytahuje" ji jen výjimečně. Otázka je, proč by to dělala. Máme několik možností:
a) Celestie chce vládnout sama
b) Celestie chce potrestat Lunu
c) Celestie se bojí, že by se z Luny opět mohla stát Mare in the Moon

Takže fakticky vládne jen Celestie, což by z ní ovšem dělalo tyrana (jak v původním smyslu slova, tak v dnešním smyslu slova). Občas se Luna objeví, aby poníci měli jistotu, že se Celestie opravdu dělí o vládu s Lunou.

Já bych řekl, že vládnou na směny:
Denní: Celestie
Noční: Luna

a po konci třetí série

Ranní: Celestie
Odpolední: Twilight Sparkle
Noční: Luna

Nakreslete někdo obrázek jak si odpíchávají odchod a hlídá to Doctor Whooves
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
A to by mě zajímalo, jak se střídají. To ve dvě Celestie řekne "Tak jo, mám padla. Mějte se," a odejde? Rainbowlaugh Tohle by taky někdo mohl nakreslit.
Čteme [mejpl tvistr].
Představitel druhu krutič javorový (mapulla tavister). Nekrmit.

9. 11. 2013, never forget

mlpinfo.cz. Je to zdarma.

Odpovědět
Takový pic už je, ale já ho bohužel nemám.

Jinak mi to připomělo anekdotu:
Celestia takes care about day
Luna takes care about Night
Cadance takes care about Twilight
Odpovědět
Celestia - princess of the sun.
Luna - princess of the night
Cadence - princess of the crystal empire
Trilight Sparkle - princess of the Ponyville library
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)