Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
V sobotu jsem byl na exkurzi ve zlínském DSZO (Dopravní Společnost Zlín Otrokovice, kdo by neznal). Byla to exkurze sice pro šotouše a dopraváky, ale když už sem měl s sebou Fluttershy, tak proč to nedat i sem...
[Obrázek: fcx9.jpg]
[Obrázek: l6bn.jpg]

2h cesta z Brna (2h cesta i zpět) historickým vozem Karosa ŠL11 (zapůjčeno z Technického Muzea v Brně)...
[Obrázek: e9ay.jpg]

Exkurze po vozovně s návštěvou terasy (což je prý málokdy)...
[Obrázek: pe3u.jpg]
[Obrázek: kw2j.jpg]
[Obrázek: bgxd.jpg]

Jízda zlínskými trolejbusy po celém Zlíně a to od nejstarších provozních, až po ty nejnovější... Vybral jsem jen pár fotek...
- Škoda 9Tr (umí pěkně zpívat)
[Obrázek: fbf2.jpg]
- Škoda 15TrM
[Obrázek: dr1v.jpg]
Opravdu to byl prudkej kopec, zlínští ví... Jako důkaz poslouží následující snímek, kde je vidět, jak brněnští šotouši udržují balanc...
[Obrázek: kha3.jpg]
- "jezevčík" Škoda-Solaris 27Tr dodaný před pár měsíci (včetně klimatizace pro cestující, ve voze bylo permanentně 22°C)
[Obrázek: ulmx.jpg]

Pro mě jako dopraváka bych tuhle exkurzi pocitově přirovnal k FFku. Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Jenom jsi tam zapoměl dát ty poníky Pinkiehappy Ale jinak dobrý fotky
Odpovědět
Mane six na dovolené Rainbowlaugh Sice blbější kvalita díky telefonu, ale za to se omlouvám.
[Obrázek: 2013_07_06_15_46_50_by_monicagranger-d6dg2yg.jpg]

Nohy se tam připletly Rainbowlaugh
[Obrázek: 2013_07_07_15_37_50_by_monicagranger-d6dg31r.jpg]

[Obrázek: 2013_06_29_04_54_18_by_monicagranger-d6dg2ic.jpg]

[Obrázek: 2013_07_05_20_22_59_by_monicagranger-d6dg34l.jpg]

[Obrázek: 2013_07_09_14_41_38_by_monicagranger-d6dg2s2.jpg]

[Obrázek: 2013_07_08_20_13_37_by_monicagranger-d6dg2ua.jpg]


Odpovědět
Dragea: Fluttershy se nechtěla moc fotit a jindy nebyla taková příležitost, většinou to byly chvíle, kdy se dal vůz vyfotit jen na 5s (kvůli okolní dopravě). Navíc nefotil jsem sám, takže by jsme si vzájemně lezli do záběrů, čemuž jsme se chtěli vyhnout (mobil měl bohužel velký zorný úhel, takže jsem byl poměrně blízko a "blokoval" jsem ostatní). Fluttershyouch
Jo a mezi šotouši, když někteří viděli Fluttershy, tak se na mě dívali jako na blázna... Pinkiecrazy
Fotky, kde nebyla Fluttershy, sem dal aspoň do spoileru, ať nerozptylují...
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Mraky byli huste.. stmivalo se a silny vitr pridaval na strasidelnosti cele scenerie.. z dalky se ozval hrom a i blesk se pridal pozdeji ke svemu kolegovi. Mracna se stahovala a kdyz uz obloha potemnela a jeden by cekal ze sama Nightmare Moon se zjevi se misto ni objevil zablesk.. spise takova kulicka ktera rostla a rostla, vyzarujici cirou energii oslnujici nase oci. Nebyl to ani moment pote co se ozval hlas, velmi.. velmi znamy hlas.

"WHATS UUUUUP!!"

Dopr****, ona tu je uz zase! Twilight Sparkle z temne budoucnosti se vratila aby unesla sve mladsi ja.. kam, to uz mi bylo jasne z jejiho pohledu. Jelo se do Recka, na ostrov Corfu do mesta Kavos.

Mesto, proti jemuz je Sodoma a Komora parkem pro deti s piskovistem. Mesto, jez ukazuje novodobou kolonizaci zadluzenych zemi..



Byl pozdni vecer, 1. ma.. teda 29. cerven a po velmi neprijemnem pristani zapocal "unos" Twilight za zabavou a odpocinkem..
[Obrázek: DSC_1675_zps1a0d71a7.jpg]

Rano moudrejsi vecera a tudiz hned v ranich, jeste chladnich hodinach nas parecek vyrazil obhlednout ostrov, nez dorazi zbytek vypravy.
[Obrázek: IMG_0837_zps8a168034.jpg]

Az po rozhlednuti si FTS uvedomila, ze hotel ktery objednala je trosku dal od centra.. protoze v budoucnosti byl ten hotel na trosku jinem miste z duvodu tektonickych.
[Obrázek: IMG_0845_zpsbf0e85f2.jpg]

Twilight jeste nevidela ta zvlastni vozidla na nichz se lide z tohoto sveta plavi.. a i kdyz to bylo docela creepy, tak si je z dalky detailne prohlizela .
[Obrázek: IMG_0853_zps2c0e18a4.jpg]

Recky ostrov ma tez reckou civilizaci a to by nebyla Twilight, aby si nechala ujit moznost studovat jinou architekturu..
[Obrázek: IMG_0859_zpsa399a6a1.jpg]

Slunecni zar hrozil, ze se obe jednorozkyne zmeni na fialove mopy a to zejmena po vystupu na mistni pevnost a jeji majak.. avsak rozhled za to urcite stal!
[Obrázek: IMG_0881_zpscf97c771.jpg]

To uz ale bylo moc takze bylo na case se zchladit.. a jak jinak nez s nejakym poradnym jednorozcem.. Vrrrrr Rawr!
[Obrázek: IMG_0901_zps260936b4.jpg]

Ale to uz se dostavil zbytek delegace a jelo se do KAVOSU! A jak jinak zapocit vecer nez nezrizenou konzumaci tekutin zahadneho puvodu pri hre "Drink it up, mate!"... Cider.. CIDER EVERYWHERE!
[Obrázek: DSC_1684_zps43c65a1b.jpg]

Prisel cas si povyrazit.. z kopitka! A tak za velmi dunive muziky a ozarujicich svetel a velmi zajimavych napoju (Headf*cker..) zapocal vecer/rani program.. Kissy Kissy Kiss!
[Obrázek: DSC_1679_zps548acdb4.jpg]

Dalsi den byl ve znameni Apple Family reunion... Raise this Barn, Raise this barn.. oh yes.. we've raised this barn!
[Obrázek: IMG_0923_zps00a8eb2c.jpg]

Nasledoval vylet na rychlo lodi britskych namornich komand a vylodeni v lagune.. Twilight doporucuje: Nepijte "sampanske" a zaroven se nepotapejte. Bude vam blbe.
[Obrázek: IMG_0942_zpsb6891800.jpg]

Den pokracoval a nadesel vecer.. Twilight a FTS uz cele nedockave si prisli na sve.. 2 litry vodky v melounu je dostali z jejich kopytek do vzduchu in 10 seconds flat!
[Obrázek: DSC_1769_zps7a59cbe5.jpg]

Vikend pokracoval.. potom prisel tyden.. a behem toho neustaleho pobihani po klubech, barech a ostrovech se oba ponici museli trochu revitalizovat, a jak jinak nez u obriho sena a End Of Ponies fanFiction! (to byl napad FTS.. je takova.. grim dark, hold budoucnost je budoucnost..)
[Obrázek: DSC_1761_zpsee00b34a.jpg]

Samozrejme ale obe jednorozkyne se jen tak revitalizovat na sene nedaji.. takze po nejakem premlouvani pokracovala revitalizace.. na Cideru.
[Obrázek: IMG_0889_zps484efdbf.jpg]

Tak sel cas.. ze uz se blizilo rano a vsichni si to naramne uzivali.. pozdni vecer, muzika, Long Island Ice tea, lehatka a ohen, to vsechno prispelo k prijemne atmosfere..
[Obrázek: DSC_1783_zps9522b71f.jpg]

Vse co zacina, take konci.. a tak se cestou jeste rozloucili s "kamoskami" na letisti nez vyrazili zpet do nasi kotliny aby se vratili zpet k portalu do sveho sveta.. Adios Amigos!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Uf uf, tak jsem do dočetlTwilightsmileRainbowlaugh Moc pěkné fotky i komentář.[/color]
Posilam +
Odpovědět
(14.07.2013, 18:59)Bouri Napsal(a): ...wall of text and photos

Připomíná mi to mou exkurzi do depozitáře brněnského Technického muzea v Brně - Líšni, kterou jsem absolvovala jako malá s dědou. Někdy bych si to zopakovala.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azuliana: Třeba někdy koncem dubna se pořádá den vyvalených vrat (rozuměj den otevřených dveří, tedy DOD) v Brně Řečkovicích, tam sou totiž vystaveny různý exponáty dopravních prostředků, kerý sou majetkem TMB. Příští rok by měli mít podle popisu výročí, tudíž by tam toho mohlo být víc na koukání... Flutterryay
http://www.technicalmuseum.cz/akce/den-o...-reckovice
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
před týdnem jsem se rozhodl, že ukážu Dashie a Twilight celé Čechy během 2 hodin a to jde na jediném místě: park Boheminium v Mariánských Lázních.
po průzkumu modelů staveb,
[Obrázek: DSC_0172.jpg]
[Obrázek: DSC_0171.jpg]
[Obrázek: DSC_0174.jpg][Obrázek: DSC_0189.jpg]

proběhla testovací jízda místní verze Canterlot expresu.
[Obrázek: DSC_0188.jpg][Obrázek: DSC_0190.jpg]
navštěva byla ukončena v Mariánkách u fontány
[Obrázek: DSC_0197.jpg]
Odpovědět
No ty jo!. Ten park Boheminium je jak dělaný pro BB.Pinkiegasp
Krásně tam rozměrově padnou.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)