Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Najdi si, prosím, definici slova "butthurt" , protože to tu spíš teď předvádíš ty.

Protože to, že se několik starších a zkušenějších, včetně jednoho organizátora, snaží vysvětlit, proč toto chování není v celkovém kontextu vhodné, není butthurt.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
No, jsem sice na stránce 43, ale musím Vám říct, že si lidi mají jít za svým, ať to stojí, co to stojí.
Příklad:

Na gymplu mi šlohnuli tašku a začali si ji házet mezi sebou.
Tak jsem šel (prostě normálně) k němu a cestou jsem řekl, že jestli mi ji nedá, dostane přes hubu. Odhodil ji zpět, tak jsem ho pošťouchnul tak, že proskočil skrz řadu skříněk.
Stalo se to i druhému v pořadí Twilightsmile.
Třetí mi tašku vrátil.

Jde o to, že člověk si musí jít za svým a vytrvat.
Ne, nemusíte používat svaly, ale zvedáním činek taky nic nepokazíte.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
(17.09.2013, 11:25)ZoidySVK Napsal(a): Ale nič sa nestalo ! Denne ľudia robia po námestiach vetčšie blbosti a nikto to nerieši. Len my Bronies musíme byť butthurty kvôli každej drobnosti.

Malá oprava tvého tvrzení: "Pro tebe se nic nestalo". Ale (nejen) mě nebaví dokolečka vysvětlovat těm, kteří se zeptají, že bronies nejsou banda dozajista divných infantilních individuí sledující seriál pro malé holčičky - protože zahlédl/dozvěděl se o podobných věcech. Dokud si děláš blbosti, jako jedinec, je to tvoje věc - když lidem okolo něco cpeš, funguješ jako anti-reklama (podobně jako GreenPeace sbírající podpisy, Jehovisti lovící nové ovečky, nebo různí pouliční prodejci pochybných služeb/produktů).

Takové akce jen podkopávají obraz fandomu nejen u normálních lidí, ale i u členů ostatních fandomů. Někteří z nás vynaložili na rozprášení předsudků o bronies docela dost času a energie (nemluvě o tom, že to obvykle vyžaduje jít s vlastní kůží na trh a neschovávat se za "anonymitu" internetového fóra), takže dost nelibě neseme, když se někdo chlubí tím, že tuhle snahu posílá veřejně do háje.

Jestli potřebujete pár konkrétních příkladů, doporučuju následující diskuzi ohledně KOPRCONu a MLP, nebo se poptejte, jak byli bronies uvítáni letos na Festivalu Fantazie a co se tam dělo.

Veřejnost a ostatní fanoušci nás nemají primárně za sobě rovné, ale za divné, takže je na nás, jestli tuhle představu podobnými akcemi potvrdíme, nebo se budeme snažit okolí ukázat, že skutečnost je jiná, než se v jejich hlavách na první pohled zdá. Osobně jdu tou druhou cestou, i když to vyžaduje úsilí.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT do SZ
Co se vlastně stalo na FF, že nás nikde v cosplayích či bez nechtějí?
Odpovědět
Njn paradoxně největšími anti-bronies jsou právě tahle fanatická individua. Denně se modlím za den kdy tato pony mánie skončí a já konečně budu moct hrdě nosit na triku, že jsem brony, aniž bych se za někoho musel stydět. Teď jen doufat, že nás do té doby neznechutí každé dýchající bytosti.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
2 Monterka
To by mě taky zajímalo.

Jinak mi příjde, že české svátky obsahují málo dovádění a skotačení (Místo Halloweenu Památka zesnulých a o prvním květnu a sedmnáctém listopadu ani nemluvě) a možná to má souvislost, že se tváříme jako zkyslé mlíko.
Proto upřednostňuji Prague Pride před D.O.S.T. - mají nádherně potrhlé kostýmy.
Myslím si, že by se mělo přejít na dovádivé a skotačivé svátky.
Ne rovnou z památky zesnulých na Halloween, ale postupně, třeba bych místo Svátku práce slavil Kanamara Matsuri to není zas až takový rozdíl.

Edit by Corwin - nechápu, jak svátky souvisí s tímto vláknem => offtopic => warn. Dávejte si na to pozor.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Bohužel, chce to nějakou akci na zlepšení podvědomí o ponících. Ale jak Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Možná se držet zpátky, ale na CoFFplay v Whatever it is Pinkie Pie does půjdu.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Já jsem rád, když se fandom ztrapňuje. Čím horší pověst budeme mít, tím méně nám tu poleze různá verbež, které je nějaké poni poni ukradené.

Bylo by opravdu pěkné, kdybychom byli elitářští jako na začátku, a ne jeden velký sociální hugbox, kde si lidi chodí pro duševní podporu.

broohof /) PinkiesmilePinkiesmilePinkiesmile
Odpovědět
(17.09.2013, 19:42)Antošík Napsal(a): Bohužel, chce to nějakou akci na zlepšení podvědomí o ponících. Ale jak Pinkiesmile

Akce na zlepšení podvědomí o ponících - jsme snad Prague Pride? Facehoof Ono bude stačit chovat se úplně normálně, ne stylem ,,já jsem brony, přesto jsem stejný jako vy ostatní, proč mě nenávidíte?" Budeme si muset uvědomit, že jsme fandom jednoho seriálu z tisíce a že na nás nikdo není zvědavý. Máme svoji část na fantasy conech. Máme svoje srazy. To snad stačí. Když se mě někdo z kámošů zeptá na poníky, tak jim řeknu, že je klidně můžou zkusit a jestli to zkusí nebo ne, je už jenom na nich.
Tím, že někteří z fandomu neznají meze (ať už jde o to otravování lidí s tím, ať ohodnotí poníky nebo ten výplach demence, co předvedla ta jistá pegasister na té diskuzi ohledně Koprconu) bude mít za následek akorát to, že v počtu haterů brzo předeženeme fanynka Justina Biebera a Twilight ságy a co hůř - ani bych se nedivil, kdyby nejvíc haterů byli bývalí bronies.

RadlanJay: To je sice pravda, ale mě spíše právě takovéhle ztrapňování vcelku i mrzí - patřím k těm, co sem přišli v té ,,elitářské době" a tohle byl první fandom, ve kterém jsem se začal scházet s ostatními a kde jsem poznal dost lidí, se kterými se vždy rád uvidím nebo alespoň pokecám na Skypu. Poníci mi pomohli trochu lépe se socializovat a už jenom za to je mám pořád rád, takže mě štve, když se děje tohle.
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)