Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Písecké srazy
#21
A jestli to bude ještě v tak kvalitním uměleckém podání jako karaoke na FFku, tak nás čajovníci jistě chytnou a prohodí oknem... no ještě, že je pod ním trávník Rainbowlaugh
" Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky. " Holly, RD
Odpovědět
#22
Ouky douky, já také přijdu Pinkiesmile To Honzdir: Za poslední sraz mi hrozí až 14 dnů zákazu vycházek! Rainbowlaugh Jinými slovy si je platím, aby mě omezovali Ajsmug
Odpovědět
#23
Taky se objevím Pinkiesmile těším se zase na pokec Pinkiesmile a nejspíš díky školnímu časopisu tam již budu sedět tak se uvidí Rainbowlaugh
Odpovědět
#24
[Obrázek: bronies.jpg]
Odpovědět
#25
Tak doufám, že vás zase dnes uvidím v hojném počtu v 17.00 Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#26
Padl návrh na to, že bychom šli na Bejčák opékat poníky. Pinkiecrazy Mě se tento nápad rozhodně líbí, takže bych v 5 dal sraz v čajovně a pak bychom se tam přesunuli až budeme všichni Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#27
Tak z čajky se přesuneme ke Třem rybníkům, kde ugrilujeme svoje poníky, takže kdo má chuť, přidejte se! Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#28
Dnes je výjimečný sraz u mě doma - DDR - Trotmania od 17.00. Twilightsmile
Ptáte se, kde bydlím? -> PM Ajsmug Rainbowwild
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#29
Čaute Twilightsmile Chodíte ještě čajovat? Jedu teď o prázkách za babičkou a do čajovny se těším,a půjdu tam tak i tak, tak abych tam nebyl sám ^^
Jako oslovení stačí Ghost Ajsmug

MyLittlePony for Android (GL): TheGhostPony
Skype: kill_zone_deepolis
Steam: Misaki Mei
Ask Pinkiehappy
Odpovědět
#30
Příští týden (30/10/13) tam rozhodně budeme Twilightsmile Budeme sedět v horním patře čajovny a poznáš nás podle pony figurek všude kolem Rainbowlaugh
Není ale problém zajít tam i kdykoliv jindy. V Písku bych měl být už od neděle večer, tak kdyžtak napiš sem Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)