Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 4.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trash co chceš
námořnická se mi moc líbí. ta ruka..(slint) psycho poně máš teda fakt veliký.
Odpovědět
To je opravdu skvostné.Tohle bych nikdy nezvládla.
Odpovědět
Poslední postava alias Tukaňák (pracovní název, nemá jméno zatím.)
[Obrázek: 2s8ha50.jpg]

A dnešní věc kreslená jen červenou, alias kreslíme autobiograficky a ze stejného úhlu, se stejným výrazem a vůbec na sto způsobů.
[Obrázek: 293yu6g.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Konečně zas nějaký poně.
HumanXPony scale mého main OC. (nápad © shepherd0821). Vymalování sem odflákla, už sem toho měla pokrk.
QNSFW? (je tam trošku pseudokrev a tak.)
[Obrázek: 2dtymwg.jpg]

The Wretched Egg - corruptlá verze mě.. totiž, postavy z mojí deskové hry. (ty nohy jsou tak schválně, má jakoby levitovat a mít je jakoby otrhaný.)
zas možná qnsfw.
[Obrázek: ogfaqp.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Jo viděl jsem ty obrázky z poníka na lidi musím říct že se ti to povedlo jenom Human verze mohla být trochu větší a né tak mno jak jsi říkala že se tě ke konci nechtělo mno.... jinak v poho Pinkiesmile.... Dělala jsi podle předlohy nebo z hlavy? Unsuresweetie
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
Human verze opravdu působí odflákle.. Pinkiesmile

Koukni se na japonky ty mají krátké křivé nohy Pinkiesmile
Odpovědět
Non-pony věci, ve kterých sem si tak nějak v poslední době jistější.
[Obrázek: 1476659_10200409961726435_860343493_n.jpg]
(inspirace písničkou, kterou všichni znají.. a taky jednou z tisíce mých srdcovek od jedné z mých nejoblíbenějších kapel.. no, "kapel"..)


A unikátní věc: Nedodělané video, které už asi nikdy nedodělám. Obrázky kresleny koncem ledna, ještě myší.
Původně to měl být dárek k Valentýnu, nestihla jsem to, tak k narozeninám, pak k maturitě, k začátku letních prázdnin.. prostě odkládáčka, odkládačka.. teď už ji asi nikdy nedodělám, [spoiler: z jistých důvodů ji stejně nemám jak dané osobě ukázat.. Pinkiesad2]

Po posledním snímku měla ona spadnout ze Slunce na zem (sklouzla, proto má v očích slzy), pak bloudit.. a když už konečně vyšplhá nahoru, zjistí, že on za ní šel na Zem, ale zalíbilo se mu tam a nechce se vrátit na Měsíc, respektive za ní.
Důvod, proč sem to nakonec fakt rendernula je, že jsem včera objevila písničku, na kterou chcu udělat podobnou záležitost, ale už čistě animaci (což bude s mým skillem záhul, ale co už).
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
+ to video je úžasné !
Odpovědět
FAK.
Tak jo, znova. Ale už nevim co vše sem sem po tomto dávala.

[Obrázek: pinks_and_dashia_by_coco_drillo-d6vzuw3.png]
[Obrázek: 999627_10200421698099837_740807816_n.jpg]
[Obrázek: 1451990_10200391740270910_385834541_n.jpg]
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Máš velmi zvláštní rukopis. Kdybych na něj narazila někde na DA či jinde na internetu, věděla bych, že jsi to ty, Cocodrillo, a to je dobře. Pokud je obrázek hezký, ale má tuctový rukopis, není to pro mě takové, jako když je ten rukopis znát. Jeden můj kamarád kreslí naprosto úžasně, ale je to tak tuctové, že kdybych to viděla někde na netu, mohla bych si jen domýšlet, kdo to mohl kreslit.
Dávám ti +1 za to, jak ses vypracovala a že stále piluješ svůj styl. Ze začátku mi tvá tvorba vadila hlavně kvůli těm tlustým čarám, které ani nebyly přesné a vyhlazené ale teď to začíná být to pravé ořechové.
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)