Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
(24.11.2013, 11:38)Elevea Napsal(a): 2Terodeness a RadlanJay:
No, možná by se stálo zamyslet nad tím, co od seriálu očekáváte. Když pomineme pár opravdu vyjímečných kousků, stojí dle Vás celá FIM za hovno, protože většina připomínek se týká celého FIM, ne jen dvoudílu S4.

Já očekávám kvalitu alespoň tu, kterou nasadili v Sézóně 2.
Samozřejmě bych nejraději, kdyby seriál pokračoval v duchu sezóny 1, ale toho jsem se vzdal už před hodně dlouhou dobou.

Když přirovnám opening S2 a opening S4, tak je tady vidět propastný rozdíl. I když mi Discord moc nevoní, tak v RoH to byl alespoň záporák. Teď je z něho laciný stoj na gegy, kterého si vyžebrali fanoušci.
A když openingy přirovnám celkově, tak mi RoH přišlo mnohem více záživnější, než ten chabý pokus včera. Tam se dokázal opravdu vcítit do děje, který měl hlavu a patu, neměl hluchá místa, a nesnažil se fanouškům podstrkávat nějaké podprahové signály.
Odpovědět
Konecne zkouknuto v klidu v plnem HDcku.

- Dej zajimavy, flashbacky velmi luxusni, byl predveden novy nastroj jak poznavat historii Equestrie a pripadne Achives of Equestria.
- Discord is Discord.
- MLP delane vice pro Bronies nez mlade publikum - presne jak to rekl MA Larson na BronyDays
- Nove animacni efekty
- Aligator byla divna vlozka
- Tvurci MLP maji problem jako ve WoWku > prilis mnoho kridel/letani nici lore a dela to problemy pri psani kvalitniho scenare.

Hodnoceni:
S4E01/02 - 80%
Diskuze na Bronies.cz - 10% (@lidi co videj neco jinyho v elixiru - wtf?)

Dealt with. djpon3




Fuj, ted jsem si precetl tady tu diskuzi a par totalne QQ jedincu co nechapou spojitosti.

Analysis time!

ALICORN MAGIC.

Alicorni magie je unikatni a je mozna ze "koruptuje" sveho uzivatele. Jak tohle clovek muze vedet a je to canon? Jasne - Alicorn Amulet! (forgot much?)

Sombra. Sombra tez pouzival tuto temnou magii a tez ho to corruptlo. Byl uplne pomateny a evidentne mel tolik moci, jako Trixxie akorat on uz se asi nechal kompletne sezrat celym zlim efektem Alicorni magie. (just guessing here ok?)

Emoce. Alicorni magie dokaze nejakym zpusobem fungovat s emocemi - viz temne krystali vytvorene Celestii. (Sombra preci jen miloval krystali)

Viz temne rostliny vytvorene Discordem, elementem Chaosu a disharmonie. (A Discord miluje snacky..)

Zecora time! Zecora ma vzdycky reseni pomoci nastroje ktery nenici a nezasahuje primo do dejove linie. Je to takovy Morpheus sveta Equestrie. "She can show you the doors but you have to step through yourself!"

Strom Harmonie.
Jako temne crystali a rostliny, je to tez centralni bod kde se vlastnosti premenuji na fyzickou formu. Ano, je to jako Crystal Castle bez sveho srdce, tentokrat ale Twilight to zvladne a Spike to nemusi zachranovat.

http://bronies.cz/Vlakno-Epizoda-13-Magi...#pid111261
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
No... on to nebyl jenom ten elixír... Nezapomeň na to křoví, Maid discorda a výraz pinkie pie, když slintala nad polevou... Rainbowlaugh Navíc když je ještě člověk furrík a nebo otaku tak to tam vidí líp, než hořící les... Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Mě se tento dvojdíl taky hodně líbil, ale zarazila mě jedna věc. Jaktože Twi neuměla lítat, když krásně lítala v posledním díle třetí série.
Stále čeká na změnu přezdívky Twilightoops.
- RainbowShaggy
Odpovědět
+ všechny Mane 6 měly prostor se aspoň trochu projevit (třeba v Crystal empire to nestihly)
historie ! Konečně !
Zecora
spousta vtipnejch hlášek
reference na Pottera
DISCORD !!!
epické bojové scény
ta "truhla" - nechat nás těšit se na další díly mi připadá super
- nebyly písničky
z PP dělaj debila
všechno odmluvila AJ
jaká byla přesně rola Mane 6 v tomto dvojdíle ? Poslat Twi dopis, vloupat se do knihovny, pak ji poslat domů a nakonec zakřičet "We are ready ?" Opakuje se Crystal Empire, všechno dělá Twilight sama
ve flashbacích zapomněli na Sombru

Těsně po shlédnutí jsem běhala po bytě a řvala "Bože, to je nejlepší díl na světě !", ale když se nad tím zamyslím, zas tak dokonalý to nebylo. Očekávám, že v průběhu série bude mít každá díl, kde získá klíč, a nakonec to všichni společně otevřou. A mohly by tam bejt křídla a rohy, aby se všichni staly alicorny + přihláška k Wonderboltům pro Dashie Rainbowlaugh
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět
Ok tak pro ty co v tom lektvaru nechtějí vidět prasárny tak v něm bylo mléko mantikory! Problem solved! Rainbowlaugh
Sami moc dobře víme co umí například mléko dvojhlavého jednorožce viz. Axterix a Obelix. Twilightsmile
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(24.11.2013, 22:48)Melgarh Napsal(a): Zecora time! Zecora ma vzdycky reseni pomoci nastroje ktery nenici a nezasahuje primo do dejove linie. Je to takovy Morpheus sveta Equestrie. "She can show you the doors but you have to step through yourself!"

Tak teď si vážně nejsem jistý, jestli si děláš srandu, nebo jsi se překlepl.
Odpovědět
Takamumba: Discord je buh chaosu a tomu i odpovídá chování, jaké měl. Nespolehlivost a neužitečnost je polemizace trochu mimo mísu.
Nicméně, co se týče konečné otázky, na které straně si stojí, vzpoměň si na tu "pod kůži dostávající se" řeč, kterou měl ke Twilight, čím jí dal opět dohromady se zbytkem týmu. Bez Twi by to opravdu nezvládli a jenom společně to mohli vyhrát a bez onoho jeho slovního pošťouchnutí by jí trvalo kdoví jak dlouho, než by si to sama uvědomila; A čas byl v tu chvíly zásadní.
A discord měl ještě k tomu dost velkou pointu o ponaučení pro Twilight co se postavení princezny a zároveň kamarádky týče.

Furt ti příjde neužitečný a nespolehlivý? Je to loutkař, který dopředu věděl, jak dávat šachové figurky dohromady, čemuž nasvědčuje i ona strategie se semínkama (Bylo by mu zcela jedno, jestli ho alicornky změní v kámen, když by je dokázal zneškodnit během své hibernace).
Je to netuctovej záporňák, který si je vědom toho, že řád prostě nemůže existovat bez chaosu, stejně jako světlo beze tmy a on jen dělá svou práci pro rovnováhu dění a ještě k tomu ho to baví.
moustache Bend Over

Drakova kovárna: http://bronies.cz/Vlakno-Kovarna-u-Draka
Zeptej se Spika: http://ask.fm/JoeWere
Odpovědět
Terodeness:
Ale žádné mléko mantikory, prostě normální halucinogení výtažek z nějaké rostliny, který reaguje na magické vlny změnou barvy. Pinkiesmile

BTW se těším, jak se Twilightino žezlo bude objevovat všude Rainbowlaugh
[Obrázek: u30Lx3x.gif]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Discordova slova: Nikdy jsem neublížil žádnému poníkovi.
Není v jeho zájmu rozpoutat říši postavenou na krveprolití. Kdo by potom obdivoval jeho rozmary?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)