Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Ten konec je dost dobrej Rainbowlaugh
[Obrázek: ESMKCq7.jpg]
Meow?
Odpovědět
Sakra, pak že se v Praze nedá narazit na slušnej bejvák Pinkiehappy A to ho ještě před pár dny slevnili o cca 30 mil kč, no nekupte to.

http://www.sreality.cz/detail/prodej/byt...3362014044
Get rich or die trying.

Odpovědět
K tomu bytu: Tak tam by byly slušné srazy bronies že? Twilightsmile
Myslím si, že by to byl pro všechny neuvěřitelný zážitek, mít tam kreslící, společenské a jiné párty.

PS: Jdeme do toho? Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Celý tento komiks mě vždy příjemně pobaví.
[Obrázek: bf9d8e7057e6013161c9001dd8b71c47]
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
(10.01.2014, 18:47)Blue Storm Napsal(a): PS: Jdeme do toho? Rainbowlaugh
OT
Můžem, kasu podržím Pinkiehappy
Get rich or die trying.

Odpovědět
Hmmmm ! myslím že jen ta vana stojí víc než celý můj pokoj !
Odpovědět
Věděli jste, že Google vám z čestiny do angličtiny přeloží i hodiny?
Zřejmě má den v americe víc hodin než u nás. Rainbowhuh Přesně to potřebuju! Pinkiehappy

[Obrázek: translate.png]
Odpovědět
OT:
24:50? To je vtip, ne?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Tohle mě vždycky rozesměje:
[Obrázek: almost.jpg]
Kaja: Chyba při překladu, něco jako "doslovný převod" z 12h a.m./p.m. na 24h. Ještě to nemaj tak vymakaný, mně Google přeložil USD 10.00 jako 10,00 CZK.
0:00 - 0:59 = 12:00 a.m. - 12:59 a.m.
1:00 - 11:59 = 1:00 a.m. - 11:59 a.m.
12:00 - 12:59 = 12:00 p.m. - 12:59 p.m.
13:00 - 23:59 = 1:00 p.m. - 11:59 p.m.

Kdo mi nevěří, může si počíst (anglicky): 12-hour clock
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Zážitek z víkendu: viděl jsem naživo zatím největší sbírku MLP poníků v životě Twilightsmile dali se v pohodě počítat na desítky, možná i na stovky by se dalo (na přesný počet jsem se neptal).


(10.01.2014, 18:47)Blue Storm Napsal(a): K tomu bytu: Tak tam by byly slušné srazy bronies že? Twilightsmile
Myslím si, že by to byl pro všechny neuvěřitelný zážitek, mít tam kreslící, společenské a jiné párty.

PS: Jdeme do toho? Rainbowlaugh

Tak brony byt v Praze ve třech už máme (v Brně taky minimálně jeden je) Ajsmug teď ho jenom vyzdobit, dovybavit a pak bude pro tahle setkání k dispozici (třeba na hraní Artemis)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)