Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 13: Simple Ways
#41
Flim a Flam vám nevadili? Prostě nejsou hranatí, jen hubení. Někdo je svalnatej jako Big Mac, někdo je "silnější" jako princ Blueblood a někdo je hubenej. Mně se líbí, že všichni vypadaj jinak. U někoho kdo je pořád na cestách jako Cheesse Sandwich by mi naopak přišlo divný, kdyby byl objemnější. Poníci z showbizu si pak hodně potrpí na vzhled a svou postavu.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#42
+ Sexy Applejack.Ajsmug
+ Bylo tam konečně po delší době vidět nějaký to ponaučení. Stejně mne mrzí, že už nepíšou dopisy.Twilightoops
+ Bylo tam vidět i že poníkovský ženský jsou ženský.Rainbowlaugh

Ponaučení: Ženská neví co chce, dokud to nedostane.Pinkiecrazy Ne, legrace... Ponaučení si určitě většina všimla.Twilightsmile

- Další hubenej hřebec... Co to furt chudáčkům dělaj? Napřed Cheese s hranatýma zádama a kopytama a teď i tenhle.
- Přišlo mi, že Rarity plakala až přehnaně. Ano, ona je hysterka, ale trochu to vyznělo jako u dítěte.
- Přišlo mi, že ty dvě vlastnosti nakombinovali u toho hřebce divně...Nevím, můj názor.Ajsmug

A dál...Ani nevím, epizoda zvláštní, ale humor tam byl.Rainbowlaugh AJ a Rar byly zexi.Raritywink
Další věc ale, co mi přišla divná, byla ta, že se ten hřebec zamiloval zrovna do AJ. Chci tím říci... U "elegant" poníka, jak známe už z hodně epizod, mi to přišlo...Zvláštní. Obvykle bylo známo, že ti společenští poníci byli hodně...Jinými slovy odsuzovali hodně.
A další...to zapomněli na Spikovu lásku k Rarity? Applejackconfused
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
#43
Radši nic..

2/10

- To co si Rarity získala v Rarity takes Manehattan tu zase ... (to už tu někdo řekl a plný souhlas)
- Rarity+Spike, taky se divím, že to Spikeovi nevadilo :-)
+ ale jo, AJ a Rarity byly sexy ;)
Odpovědět
#44
Nemám moc rád vkládání nějakejch láf storýs do mých poníků, ale nakonec to dopadlo fajnově, hlavně s nadsázkou Rainbowlaugh
Rarity napodobující AJin přízvuk byla kouzelná, trochu mi to připomnělo My Fair Lady Rainbowlaugh a celkově docela fajnoová epizoda, better than expected. To je vše k týhle už nemám co říct Rainbowlaugh
Odpovědět
#45
Na tuhle epku jsem se těšila jako na moho dalších a i tady jsem ráda, že právem. Moc se mi líbila a za sebe bych jí hodnotila jako nadprůměr, dost možná i ten silnější nadprůměr.

Na začátku drmolící Pinkie a jí okřikující dav. Vidět tolik naštvaných tváří bylo funny. Pinkiehappy
Fluttershy vypomáhá s přehlídkou? Super o tom alespoň slyšet. Twilightsmile
Twilightina role při příjezdu vlaku – nekompromisní.
Rarity osedlávající si pluh, schazující jablka... Cítím se škodolibě, když se nad tím směju. Pinkiehappy
Applejack nestarající se o city Trenderhoofa, stupňující se do odrazování. V momentě, kdy vlezla do kurníku, jsem měla dost. Rainbowlaugh Což mi připomíná, že to, jak táhla ten pluh, mi taky z nějakého důvodu přišlo neskonale legrační. Rainbowlaugh
Time for change. Co oblečení, to vem Discord, ale když si Rarity a Applejack prohodily i přízvuk! Dost možná nejlepší část episody. Twilightsmile

Jak jsem díl pojala a co jsem si z něj pak odnesla?

Přítomnost Trenderhoofa šla hodně mimo mé vnímání, třebaže se to všechno dělo hlavně a jen kvůli němu. Možná proto jsem si díl tolik užila. Twilightsmile Je to akorát ten, co donutil AJ vlézt do kurníku a Rarity skočit mezi čuníky. (Vůbec bych neřekla, že tohle je ten typ hřebce, co přivádí dámy k šílenství všeho druhu.)

Mám ráda přátelství mezi AJ a Rarity. Ten kontrast mezi jejich životním stylem a chováním, mezi jimi samotnými, který si patřičně užívám pokaždé, když se znovu a znovu koukám na Look Before You Sleep. Venkovanka a dáma ze společnosti s vybranými způsoby a přeci mezi sebou mohou mít takové pouto, které bylo nejen v tomhle díle ukázáno.
Když Rarity ztratila sama sebe před někým, koho bezmezně obdivovala víc, než je zdrávo, AJ se jala pomoci jí najít správnou cestu jakožto dobrá kamarádka, třebaže to znamenalo navléknou na sebe něco pro ní naprosto absoluntně netypického. Taky si mohla dřepnout na svou venkovanskou zadnici a nad Raritinou situací se jen směle popadat smíchy za břicho. A nakonec Rarity nazpět pomohla AJ vyjádřit se, když ona sama se zdála v ten moment tak nějak bezradná. I mean, isn’t friendship magic? Ajsmug
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#46
Takže díl sem zhlídla dávno ale dám své hodnocení sem
+ Pinkie Pie stres RainbowlaughD lol jak uletěla
+ Derpýýýýýýýýýý
+ Vinyl !!!!!!! OMG Rainbowlaugh
+ Sexy Applejack u toho jsem se smála
+ Rarity si někoho zamilovala a skončilo to zase špatně Rainbowlaugh
+ Applejack tahnouc pluh Rainbowlaugh
+ Applejack se stala vmém žebříčku oblíbenosti 3 RainbowlaughDDDDDDDDDDDDD
+ transformace Rarity- Applejack Rainbowlaugh

- ten Trenderhoof není hezký ble Rainbowlaugh
dávam 9/10 Pinkiesmile
---------------------------------------
Koukni se prosím na moje první PMV Pinkiesmile
tady -------- > http://www.youtube.com/watch?v=GDMJfKDb-...e=youtu.be
remake.
Odpovědět
#47
Teda.. od dob G1 jsem neviděl ještě žádnou klisnu takhle šílet po hřebci Rainbowlaugh To ani Buttons, která s ním nakonec měla hříbě (v závislosti na tom, jaké berete pořadí epizod)....
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#48
Tento díl jsem viděl opožděně až včera ale o nic důležitého jsem nepřišel.

- Lovestory nicmoc.
- Rarity zamilovaná, jak puberťačka do zpěváka JB (určitě pochopíte)
- Samotný Trenderhoof
- Spike který nic nedělal nebo nemohl co se lásky Rarity k Trenderhoof -ovi týče.

++ prohození vzhledu a chování Rarity a AJ (trošku mi to připomnělo jak byly spolu u Twi na přespání)

Moc kladných bodů bohužel epizoda ode mne nezíská.
Rarity opět trošku klesla v mém žebříčku. Stále je ale na stříbrné pozici v disciplíně oblíbenosti mane6.Raritydespair
AJ naopak tímto dílem získala něco málo bodů. Stále se ale se svým hodnocením drží na 3, bronzové pozici.

No musím říct že zatím je letošní 4 sezóna taková průměrná. Jsem zvědavý s čím přijdou příště.Applejackunsure
A pilot is an artist, expertly maneuvering his brush across the sky to create a masterpiece.

If the king doesn't move, then his subjects won't follow.
Odpovědět
#49
Navzdory očekávání se mi tahle epizoda vcelku líbila. S4 sice měla i lepší, ale toto mě překvapilo velmi pozitivně. Hodnocení :

+ Prohození chování, vzhledu a hlavně přízvuku. To jsem se fakt nasmála Rainbowlaugh
+ Rarity-farmářce to strašně slušelo Rainbowkiss
+ Sparity shipp stále žije. Ten Spikeův pohled, Raritino chování k němu... there's still a chance Pinkiehappy
+ Jak všichni okřikli Pinkie na začátku. Vážně s ní mám hodně společného Rainbowlaugh

- Trenderhoof-nebo-jak-se-jmenuje. Nejošklivější poník za celé čtyři série a Rar se zamiluje do něj ?Rainbowhuh
- Pinkie s nafouknutou hlavou. Tvůrci opět nenašli hranici mezi vtipným a přehnaným.
- Romantiku v MLP mám ráda, ale postavit celej díl jenom na tom je fakt slabý.

Znova si to asi nepustím, ale jsem spokojená.
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět
#50
(09.02.2014, 17:05)Elyra Napsal(a): - Další hubenej hřebec... Co to furt chudáčkům dělaj? Napřed Cheese s hranatýma zádama a kopytama a teď i tenhle.

Jednoducho každý nemôže byť poriadny hrebec ako ostatní.. To isté ako v našom svete.. Niekto je štíhli a niekto tučný.. Niekto malý niekto veľký..
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)